האם גוגל (Google) עומדת לחשוף בכנס Google I/O הקרוב את Android TV, המיקרו-קונסולה עליה שמענו עוד באפריל? ייתכן מאוד שזה יקרה וזאת לאור רשימת שינויים שהציג מפתח בעת שהעלה ל-Play Store עדכון למשחק שפיתח.

השמועות הראשונות אודות ה-Android TV צצו, כאמור, באפריל עלו לרשת תמונות ראשונות של ממשק המשתמש החדש, לכאורה, של מכשירי אנדרואיד המיועדים להתחבר אל הטלוויזיה. עם זאת, מאז לא נושע האם מדובר במוצר אמיתי אותו תחשוף גוגל בקרוב.

אבל כמה שעות לפני לפני תחילת כנס המפתחים השנתי של גוגל, 'קילקל' ככל הנראה מפתח של משחק בשם Riptide GP2 לגוגל את ההפתעה: ברשימת השינויים לגרסה 1.2 של המשחק נכתב כי נוספה תמיכה ב-Android TV, וזה כנראה מאמת למדי את קיומה של הקונסולה שכן המפתח זכה בעבר להצצה מוקדמת לשירותי החדשים של גוגל ואף שיתף פעולה עם החברה שכן המשחק שלו היה בן הראשונים לתמוך, לדוגמה, בפורטל המשחקים Play Games. רשימת השינויים מאז הוסרה מן החנות אך אהרון בורל חד העין הספיק ללכוד תמונת מסך ואף להעלות אותו אל פרופיל הגוגל פלוס שלו.

נראה כי בכנס המפתחים השנה יהיה מעניין שכן החברה צפויה להכריז על גרסת אנדרואיד חדשה, שעונים חכמים של יצרניות שונות, פלטפורמה למכשירים לבישים ואולי אפילו מחשב-לוח חדש תוצרת HTC.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.