נראה כי השנה, כנס המפתחים Google I/O 2014 הולך להיות מעניין במיוחד. מלבד גרסת אנדרואיד חדשה ומעוצבת, מכשיר נקסוס חדש ועוד, נקבל גם פרטים נוספים על מערכת ה-Android Wear למוצרים הלבישים ולא רק: גם חומרה חדשה מבין היצרניות הדרום קוריאניות צפויה לראות אור באותו הזמן.

LG כבר הציגה לא פעם את השעון החכם שלה, מוטורולה חשפה מעט פרטים על ה-Moto 360 וגם לסמסונג יש ארסנל של שעוני Gear, אך לפי הדיווחים נראה כי החברה תציג שעון נוסף המבוסס על המערכת של גוגל.

על פי אתר Cnet, השעון של סמסונג ככל הנראה לא יהיה שונה בהרבה מהדגמים הנוכחיים כדוגמת ה-Gear 2 או Gear 2 Neo והוא יציע את אותן היכולות המוכרות עד כה מהסדרה. מלבד המעבר מ-Tizen, צויין כי סמסונג תחשוף שני דגמים של שעונים אולם הרצים על שבב של Qualcomm וכי הוא יכלול בין היתר גם מצלמה.

למרות שסמסונג כבר בשוק מזה זמן, היא לא תחמיץ הזדמנות להתחרות אל מול שאר היצרניות בכלל ו-LG בפרט, כך שייתכן והשעון החדש יוכל לפעול על כל מכשיר אחר ולא יהיה מוגבל למכשירי Galaxy כפי ששעוני ה-Gear כיום.

הכנס ייערך ב-25 עד ה-26 ליוני בסן פרנסיסקו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.