מצלמת הסלפי, אותה מצלמה המוצבת לרוב בקידמת הטלפון החכם, הופכת בשנים האחרונות לשימושית יותר ויותר. לא משנה אם נודה בכך שאנו מאוהבים בעצמנו או לא, יצרניות הסלולר שמו לב לפופולריות ההולכת וגדלה של מצלמות הסלפי והן מציעות כמה חידושים גם בתחום הזה. הנה 5 מצלמות סלפי שיגרמו לכם להצטלם בפה פעור.

הנשלפת

התחרות העיקרית בין היצרניות מתרכזת בשאלה כיצד מייצרים מסך המכסה כמה שיותר שטח מחזית המכשיר, מבלי שמצלמת הסלפי תתפוס שטח תצוגה יקר. היצרנית הסינית Vivo היתה הראשונה להציע מצלמת סלפי הנשלפת עם Nex S, באמצעות מנגנון מכאני, מתוככי המכשיר. מאוחר יותר הצטרפו אליה יצרניות נוספות.

חזרתו של הסליידר לאופנה

גם שאומי עושה מאמצים כבירים כדי לנצל כמה שיותר את שטח התצוגה. וב-Mi Mix 3 היא העדיפה למקם את מצלמות הסלפי בתוך מנגנון סליידר ייעודי. בכדי לצלם סלפי תצטרכו להחליק מעלה את חלקו האחורי של המכשיר, אז יתגלו לעיניכם זוג המצלמות.

זו שמתחת למסך

אמנם עדיין לא הוצג מכשיר עם מצלמת סלפי המוטמעת מתחת לזכוכית מסך התצוגה, אך נדמה שסמסונג עושה מאמצים רבים כדי להיות הראשונה שתציג מכשיר שכזה. באירוע שערכה לאחרונה הסבירה החברה כיצד היא מתכננת בעתיד למקם כמה רכיבים מתחת למסך, ביניהם גם את המצלמה הקדמית.

זו שלא מוותרת על המבזק

במרבית המכשירים ניכר חסרונה של נורת הפלאש בקדמת המכשיר, דבר שמעט מקשה על צילום סלפי בתנאי תאורה ירודים. כתחליף, מציעות חברות רבות להבהיר את המסך כולו בעת הצילום, אך ה-+Vivo V7 כולל מבזק גם מקדימה וגם מאחור, זאת לצד מצלמת סלפי איכותית המצלמת ברזולוציה של 24 מגה פיקסל.

קרא עוד:  מחשב ה-Mac Pro הושק: מתחיל ב-5,999 דולרים ויכול להגיע לסכום מטורף

זו ששולחת אתכם להצטלם עם המצלמה האחורית

בואו נודה באמת, אם רק היתה לנו יכולת לצלם צילומי סלפי עם המצלמה האחורית, היינו עושים זאת ממזמן, שכן ברוב המקרים היא איכותית הרבה יותר בהשוואה למצלמה הקדמית. אחד המכשירים שמציעים פתרון חביב הוא מייזו Pro 7. זה כולל מסך אחורי שיאפשר לכם להצטלם באמצעות המצלמה האחורית ולראות בדיוק איך תיראה התוצאה הסופית.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.