מכשיר ה-OnePlus One, אחד המכשירים הפופולריים ביותר לשנת 2014, בדרך לקבל את עדכון המערכת שמשתמשיו כל כך ציפו לו – העדכון לגרסת האנדרואיד (Android) האחרונה, גרסת הלוליפופ (Lollipop). את הבשורה חשף לא אחר מאשר מייסד CyanogenMod, סטיב קונדיק (Steve Kondik), זאת לאחר שעלה חשש כי בשל מחלוקות בין החברות המכשיר לא יזכה לתמיכת החברה.

הגרסה החדשה כמובן תהיה מבוססת על גרסת הקוד הפתוח של מערכת האנדרואיד (AOSP) הנמצאת בשלבי פיתוח מוקדמים לשלל המכשירים על ידי צוות CyanogenMod והיא הגרסה מספר 12 של ה-ROM הנפוץ ביותר לאנדרואיד. על אף ש-12 CyanogenMod עדיין נמצאת בשלבי פיתוח ומשוחררת כגרסאות Nightly, הגרסה היעודית ל-OnePlus One תהיה יציבה, על פי דבריו של קונדיק.

אך כאמור, לא הכל ורוד, לפחות בכל מה שקשור למשתמשי ה-OnePlus One בהודו, כאשר העדכון לא יהיה זמין במדינה זו. כידוע, Micromax חתמה על שותפות עם Cyanogen בהודו, מה שהוביל לכך ש-Micromax תציע את התוכנה של CM באופן בלעדי תחת המותג "Yo". הטלפון החכם Yureka הוא המכשיר הראשון מהיצרן ההודי שיריץ בתוכו ROM מבוסס CM.

סטיב קונדיק שפך קצת אור על ההתגוששות בין Micromax ו-OnePlus בהודו. כפי שמתברר, CM "נתקעו" במאבק בין שתי החברות, וכרגע מי שסובל מכך הם המשתמשים המקומיים שיאלצו להסתפק בעדכון של היצרנית הסינית שכבר החלה בעבודה.

-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".