כפי שהודיעו השניים בחודש שעבר, צוות סיאנוג’ן (CyanogenMod) ויצרנית המכשירים ההודית הגדולה ביותר Micromax (מיקרומקס) מציגים את המכשיר הראשון פרי שיתוף הפעולה שלהן יחד: Micromax Yureka.

לפני הכל עומד כאן המחיר, אשר נקבע על 8,999 רופי, שהם כ– $142 בלבד בלי להתפשר על החומרה. ה-Yureka (יורקה) יספק ללקוחות בהודו מכשיר גדול מימדים בעל מסך 5.5 אינץ’ ברזולוציית 720p, שבב מרובע ליבות Snapdragon 615, שגם הראשון של החברה התומך ב-64 ביט יחד עם זיכרון עבודה של 2 ג’יגה-בייט RAM.

במכשיר גם מצלמה 13 מגה פיקסל לצד מצלמה 5 מגה פיקסל בקדמתו, סוללה בהספק של 2,500mAh ואחסון פנימי של 16 גי’גה-בייט. כנהוג במדינה, המכשיר תומך בשני קוים (dual SIM) וכן ברשת LTE. הוא רץ על מערכת ה-CyanogenMod 11, אולי הפופולרית ביותר מבין הרומים השונים לאנדרואיד, המבוססת על אנדראויד 4.4 יחד עם שלל היכולות השונות של המערכת כמו התאמות רבות וערכות נושא.

המכשיר יושק לעת עתה בהודו לרכישה ישירה דרך אתר אמזון המקומי במחיר אטרקטיבי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.