מזרמי המדיה כבשו את את הסלון בשנים האחרונות אולם עניין המשתמשים הלך וגבר כאשר הגיעו לשוק פתרונות מבוססי אנדרואיד קטנים וזולים. גוגל, שניסתה את מזלה בעבר עם מותג ה-Google TV שלא רשם הצלחה רבה, הולכת לנסות זאת שוב. בתמונות שהגיעו לאתר The Verge מוצג ממשק חדש המפותח על ידי החברה המכונה 'Android TV'.

על פי הדיווח, לא מדובר בפלטפורמה חדשה (כפי שעשתה לשוק הרכב) אלא על ממשק עיצובי בלבד, אשר משנה לחלוטין את מראה המערכת לגישה ידידותית ונוחה למשתמש (בשימוש על ידי שלט רחוק). הממשק בנוי מאריחים המזכיר במעט את הממשק של Windows Media Center הכולל גישה לפי חלוקה של סרטים, סדרות, אפליקציות, משחקים ועוד. לפי התמונות נראה כי ישנן אפליקציות רבות שכבר הותאמו לממשק החדש כמו Play Movies של גוגל, YouTube, שירותי הסטרימינג Netflix, Pandora ועוד.

עוד מוקדם לומר מהם כוונותיה של גוגל לממשק החדש: האם הוא עבור דונגל ה-Chromecast שכבר נמכר בהמוניו כך שהכוונה להביא לו יכולות רבות או שמא מדובר בממשק עבור יצרניות חומרה שונות שישווקו פתרונות משלהן עבור מסכי הטלוויזיה.

צריך להזכיר כי רק בשבוע שעבר אמזון חשפה את מזים המדיה והמשחקים Fire TV, וזה מצטרף ל-PlayStation Vita TV של סוני, Roku שהוציאו דונגל קטן וזול וכמובן ה-Apple TV שעדיין שולטת בתחום. או כך, הקרב על הסלון רק הולך וגובר וגוגל וודאי לא רוצה להישאר מאחור.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.