לאחר ההכרזה, הדי-צפוייה, על גרסה קלה ודקה יותר של הקונסולה הניידת של החברה, חשפה סוני מוצר חדש ומפתיע במשפחה – ה'פלייסטיישן ויטה טי.וי' (PlayStation Vita TV).

מדובר בקונסולה זעירה מתחברת אל הטלוויזיה, לקונסולה קטלוג של כ-1,300 כותרים בניהם רוב משחקי הויטה, משחקי PSN, משחקי PSP ופלייסיישן 1 ובעתיד אף יהיה ניתן לשחק על הקונסולה הזעירה משחקי 'פלייסטיישן 4' (PlayStation 4) בהזרמה. בנוסף לכך היא מצויידת ביכולות מדיה של הזרמת תוכן מהאינטרנט, דרך החנות המקוונת של סוני או באמצעות שירותי רשת ויישומים ייעודים כמו Hulu ועוד.

נראה כי הענקית היפנית מנסה "להרוג שתי ציפורים במכה אחת" ולתת מענה הן את לקונסולות האנדרואיד הזעירות שהחלו לצוץ, כדוגמאת 'או-יה' (Ouya) והן למזרימי המדיה הזולים כדוגמת ה'אפל טי.וי' (Apple TV).

http://www.youtube.com/watch?v=Ata90Y92UeI

הקונסולה בגודל זעיר של 10.5 ס"מ על 6.5 מ"מ ובמשקל 110 גרם. היא מצויידת ביציאת HDMI ברזולוציה מירבית של 1080i, כניסת LAN וכניסת USB. השליטה במשחקים מתבצעת באמצעות זיווג של בקר ה'דואל-שוק 3' (DualShock) המגיע עם כל קונסולת פלייסטיישן 3 ובעתיד גם באמצעות בקר ה'דואל-שוק 4'. מחיר הקונסולה יעמוד על 9,954 ין, כ-360 שקל בקירוב, בנוסף מציעה סוני מארז מיוחד של הקונסולה הכולל גם בקר 'דואל-שוק 3' וכרטיס זיכרון בנפח 8GB במחיר של 14,994 ין, כ-550 שקל.