אנחנו אולי לא שמים לב אבל הרשת החברתית גוגל פלוס גדלה בקצב מרשים והגבוהה ביותר מבין הרשתות החברתיות. ענקית האינטרנט חשפה כי למעלה מ-500 מיליון משתמשים כבר הצטרפו לרשת מאז השקתה לפני שנה וחודשיים בלבד. מתוכם, כ-235 מיליון משתמשים נחשבים כפעילים המשתמשים בשירותי הרשת פעם בחודש (לוחצים 1+, מתחברים לחברים בחיפוש, הנג-אאוט בג’ימייל) ו-135 מיליון משתמשים מסיירים בין הסטטוסים.

המספרים מראים על גדילה של מספר המשתמשים ברשת מאז חודש ספטמבר שנה שעברה, אז דיווחנו על כך שברשת 400 מיליון משתמשים ו-100 מיליון פעילים, אך לשם השוואה, הרשת המתחרה פייסבוק, כבר עם מעל מיליארד משתמשים פעילים.

מצאו חברים משותפים
גוגל הכריזה גם על שירות חדש בגוגל פלוס – קהילות (Communities), שירות אשר מביא קבוצת אנשים לשוחח על נושא מסוים ובדומה לקבוצות בפייסבוק, ניתן לפתוח קבוצה פרטית או ציבורית, לשתף סטטוסים ועוד. “החל מצילום דיגיטלי לאסטרונומיה (וכל מה שבאמצע), גוגל פלוס תמיד היה מקום נפוץ למצוא אנשים חדשים עם אינטרסים משותפים”, כתבה גוגל בבלוג. “מה שהיה חסר לעומת זאת הם בית קבוע לכל הדברים שאתה אוהב: לדברים הנפלאים, המוזרים וכן, אפילו לדברים שנמצאים רחוק מאיתנו. עם Google+ Communities, יש כעת מקום מפגש לתשוקות של כולם.”

שירות הקהילות החדש כבר זמין בסרגל ומשם ניתן ליצור קהילה אישית או להצטרף לקיימת.

וידאו: גוגל מציגה את Google+ Communities

>> אולפני הסרטים דרשו מגוגל להסיר קישורים חוקיים ליצירותיהם
>> מיקרוסופט פותחת את So.cl לכולם, הצטרפתם?
שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • אביה

  לפי הנתונים של ה+1 גם אני אמור להכלל שם בגלל שבטעות לחצתי +1 ביוטיוב
  זה דיי עצוב

 • אחד

  למעלה מ-500 מיליון משתמשים
  מתוכם, כ-235 מיליון משתמשים נחשבים כפעילים המשתמשים בשירותי הרשת פעם בחודש
  נתונים ממש לא מרשימים

  • סתם אחד*

   תחשוב שוב על מה שאמרת..
   אלו נתונים מטורפים בכל קנה מידה גם אם כבר יש רשתות חזקות יותר זה לא אומר שפעילות של מעל 200MIL אנשים בעסק היא לא מרשימה.

   • אחד

    כ 235 מיליון משתמשים נכנסים לגוגל פלוס פעם בחודש רק כדי לראות האם גוגל שינתה משהו וגם כדי לראות האם ישנם עדין חברים שהתלהבו בהתחלה(כמוני)מחוברים
    זזה ממש כלום בפייסבוק וטויטר יש מעל 500 מיליון משתמשים שמחוברים כל יום

    • Destiny

     קל להשוות חברה ותיקה בעלת המון משתמשים(פייסבוק וטוויטר) לחברה חדשה(גוגל +)קצב העליה שלה הוא מדהים.

     זה ממש כמו שתשווה ילד בן שנה לילד בן 5-6 הרי הילד בן 5 הרבה יותר מקצועי אך הילד בן השנה יהיה טוב יותר בעתיד כי ילמד לקחים מהטעויות של הילד בן ה5!