זוכרים את גוגל פלוס? הרשת החברתית של גוגל שכולם חשבו שהיא תעלם לפני שפייסבוק תרשום מיליון חברים נוספים? אז מסתבר שהיא תופסת תאוצה, אפילו מאוד. אחד מבכיר החברה, ויק גונדוטרה חשף בעמוד הפרטי שלו כי לרשת החברתית כבר 400 מיליון חברים עד היום, זאת כשנה לאחר הפתיחה הרשמית לקהל הרחב. “רק שנה חלפה מאז פתחנו את הרשת לרישום, ואנחנו לא יכולנו לדמיין כמה אנשים הצטרפו בתוך 12 חודשים בלבד”.  עוד מוסיף גונדוטרה, כי לרשת החברתית 100 מיליון משתמשים פעילים בכל חודש, נתון אשר נבדק על ידי שימוש בלחצן “הפלוס אחד” באתרים או בהתחברות המשתמשים עם חשבון הפלוס שלהם ליוטיוב.

בגוגל לא חשפו נתונים מלאים, כמו כמה נכנסים המשתמשים לחשבון שלהם בממוצע לשבוע, או כמה זמן הם מבלים באתר או מה הם הכי מעדיפים לעשות בו, כך שהמספר הוא רק נתון חלקי.

לרשת המתחרה, פייסבוק, יש כיום יותר מ-955 מיליון חשבונות פעילים, כך שלמרות הירידה בפופולריות של פייסבוק בחודשים האחרונים, לגוגל יש עוד פער גדול מאוד לסגור, כך שעדיין רוב הגולשים מעדיפים את הרשת המתחרה.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.