הסאגה המשפטית בין אפל נגד סמסונג (ולהיפך) רחוקה מלהסתיים. הצדדים ממשיכים להתנגח בין כותלי בית המשפט, אפל הגישה בקשה על-סמך תוצאות המשפט הקודם לאסור על מכירת מכשירי סמסונג בארצות הברית, אך השופטת לוסי קו פסקה כי אין בפיסקה הקודמת מספיק בשביל לאסור על מכירת המכשירים המתחרים.

 ידיים ריקות, כמעט
בפרק הקודם בסאגה, בית המשפט בארצות הברית מצא כי סמסונג אכן מפרה פטנטים של אפל בנוגע לחוויית המשתמש ועיצוב המכשירים וקבע כי על החברה הקוריאנית לשלם פיצויים בסכום של 1.05 מליארד דולר מתוך 2.5 מליארד שאפל דרשה במקור. באפל התכוונו להעצים את פסק הדין ובעקבותיו להגיש בקשה לאסור על מכירת מכשירי סמסונג בארצות-הברית, אך השופטת לוסי ה. קו (Lucy H. Koh) החליטה לדחות את הדרישה של אפל בטענה כי אפל לא הצליחה להוכיח כי לקוחות מוטעים ורוכשים מכשירים של סמסונג על-חשבון אלו של אפל.

אך לא הכל ורוד עבור סמסונג, השופטת קו דחתה גם את הבקשה של סמסונג לערוך משפט חוזר בעקבות ההתנהגות הפסולה של חבר המושבעים, נזכיר כי סמסונג הגישה בקשה לפתוח את פסק הדין מחשש להתנהגות פסולה של ולוין הוגאן (Velvin Hogan) אחד מחברי המושבעים בשם אשר הגיש בקשה לפשיטת רגל בשנת 1993 ואף נתבע על-ידי חברת סיגייט (Seagate) עמה יש לסמסונג קשרים עסקיים חזקים ודעתו עלולה להיות מושפעת מניגוד אינטרסים. השופטת קו הצהירה כי המידע נחשף בעקבות ראיון שנתן הוגאן לכלי התקשורת הראיון המדובר היה יכול לשמש כראיה רק אם הוגאן היה מציין כי הגיע להחלטה בעקבות העבר שלו עם חברת סיגייט.

למרות שהבקשות של שתי החברות נדחו לא נראה כי הסאגה קרובה לסיום וכי סמסונג כבר הגישה בעבר בקשה להפחתה בסכום הפיצויים בעקבות חוסר באחידות בהכרעה של חבר המושבעים, החלטה בנושא טרם התקבלה.

>> נוקיה נכנסת ב-HTC
>> LG תובעת את סמסונג על מסכי OLED
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.