נדמה כי העולם הטכנולוגי עסוק בתחרות של תביעות שאינם פוסקות לרגע. אפל נגד סמסונג זו רק המנה העיקרית, אך לא מעט משפטים מתנהלים להם כמנות נוספות. כעת גם LG מצטרפת למשחק  ותובעת את סמסונג בקוריאה, המגרש הבייתי של שתי החברות. על פי הדיווח, LG תובעת את סמסונג על השימוש במסכי OLED, וטוענת שמסונג הפרה 7 פטנטים הקשורים לטכנולוגיה השייכים לה.

סמסונג כידוע בעלת מותג המסכים Super AMOLED ונספחיו (פלוס, HD..), ולכן ב-LG מציינים בתביעה את שלל המכשירים המשתמשים בטכנולוגייה זו ובניהם Galaxy S2, Galaxy S2 HD,  Galaxy S3,  Galaxy Note, ו-Galaxy Tab 7.7. את התביעה הגישה LG בבית המשפט המחוזי בסיאול, ובאה בדרישה להפסיק את שיווק המכשירים באופן מיידי.

אין זה סוד ששתי החברות נלחמים ראש בראש בתחומים רבים ומגוונים בעולם הטכנולוגי. שתי החברות מנהלות מזה תקופה קרב בתחום המסכים והשליטה במכירות עבור מוצרי אפל השונים, ורק לאחרונה סמסונג פנתה לבית המשפט בדרישה לצו מניעה האוסר על LG Display להפיץ טלוויזיות OLED בקוריאה, זאת לאחר שטענה כי LG גנבה את הטכנולוגיה ממנה ובהעלמותו של אחד המסכים שהוצגו ב-IFA 2012. האם התביעה תצא אל מחוץ לגבולות קוריאה? עוד מוקדם לדעת, אבל אנחנו בהחלט עוקבים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.