אם עקבתם אחר מכשיר HTC HD2 כאן באתר וודאי לא הופתעתם מהכותרת. מכשיר חביב המפתחים מחזיק מעמד עוד מ-2009 וכבר קיבל עדכונים רבים במיוחד של מערכת אנדרואיד, גרסאות ה-Froyo, ו-Gingerbread עם ממשק ה-Sense של HTC ועד גרסת ICS ואפילו Windows Phone 7 (ואם ממש נרצה גם MeeGo ו-Ubunto).

כעת הוא חוזר לשורשים ומקבל את הגרסה האחרונה למערכת של מיקרוסופט, ה-Windows Phone 8. המכשיר שמסרב למות מגיע בסיבוב נוסף (ואולי אחרון?) ומוצג ברשת בתמונות המוכיחות שהמערכת פועמת בליבו, אם כי לא ניתן להתרשם מהתגובתיות שלו או כיצד היא באמת עובדת. המפתח בינתיים לא סיפק הוראות כיצד יש לעשות ולהתקין את המערכת כדי שנוכל לעשות זאת בעצמנו, אבל ניתן לזה כמה ימים וזה וודאי גם יגיע.

כיאה למכשיר בן 3 שנים, הוא מגיע עם מפרט שנחשב למיושן כיום הכולל מסך מגע 4.3 אינצ’ 800×480, מעבד 1GHz, זיכרון 512 מגה ראם ו-512 מגה רום, סוללת 1,230mAh וחריץ microSD להחרבה. המעניין הוא ששוק היד שניה שלו פורח ב-eBay ואנחנו מאמינים כי עוד נראה אותו ממשיך להשתדרג בגרסאות עתידיות של Windows ואנדרואיד. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.