חדשות טובות לבעלי HTC HD2: החבר’ה מ-XDA Developers השלימו את הפיתוח וכעת גם אתם יכולים להתקין את מערכת האנדרואיד בגרסה 2.1 על ה-HD2 שלכם. חברים בפורום XDA מדווחים כי ביצעו בהצלחה אתחול המכשיר עם מערכת ה-Ubuntu על המכשיר, לאחר שבאג קריטי מנע מה-HaRET לעלות. ה-HaRET משמש את המפתחים לבצע אתחול למערכת לינוקס וגם למערכת האנדרואיד, כך שהצליחו להפעיל גם את האנדרואיד וגם את Windows Mobile זו לצד זו.

כעת הגרסה הראשונית מוכנה להורדה באתר ובתהליך התקנה קצר תוכלו גם אתם להינות מהאנדרואיד על המכשיר. יש לציין כי זוהי גרסה בשלב מוקדם מאוד בפיתוח כך שייתכנו תקלות לא צפויות.

מכשיר ה-HD2 הוא החזק ביותר בשוק המריץ את Windows Mobile בצורה מושלמת, יחד עם ממשק ה-Sense של HTC, מעבד 1GHz ומסך 4.3 אינצ' שלא משאירים כל מקום לספק כי זהו סמרטפון חזק שרבים היו מעוניינים לעבוד עימו תחת מערכת האנדרואיד. אם עדיין לא קראתם את הסקירה שלנו על המכשיר, אתם מוזמנים לקרוא כבר עכשיו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.