אם אתם בעלי HD2, ועדיין לא החלפתם את מערכת Windows Mobile 6.5 המקרטעת לטובת מערכת האנדרואיד, אז אולי הגיע הזמן לעבור ל-Windows Phone 7?

אפשרות נוספות נפתחה לבעלי HD2, זאת לאחר הצלחה נוספת של החבר’ה מ-XDA. קבוצת DarkForces הסינית הציגה ROM מותאם שיספק את מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט למכשיר. כפי שתוכלו לראות בסרטון בהמשך, המערכת הותאמה ופועלת בצורה טובה כשזה כולל את כל הפעולות הסטנדרטיות כדוגמת חיוג, שליחת SMSים, מצלמה ועוד, וכן האפליקציות החדשות כדוגמת ה-Zune Media, Xbox Live וה-Marketplace.

אולם למרות זאת, הפתרון עדיין לא קל לשינוי כשחלק מהמשתמשים דיווחו כי ישנם בעיות זיהוי של כרטיס ה-microSD וכן זמן סוללה קצר.

כבר בעבר ראינו את המכשיר מריץ את המערכת החדשה כשבנוסף גם את מערכת האנדרואיד ואף Windows 95. אם לכם HD2 ולא ניסיתם לעבור לאנדרואיד או WP7, אנחנו ממליצים לכם לנסות (על אחריותכם כמובן).

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.