התאגדות ה-Wi-Fi, הגוף שאחראי לתקינה של רשתות אלחוטיות באופן רשמי וגלובלי, החליטה לשנות את הדרך בה משתמשים כדי לכנות את התקנים השונים של הרשת, ולקרוא להם בשמות פשוטים יותר. עד כה, רשתות אלחוטיות כונו על שם הטכנולוגיה שבבסיסן, כדי לספק מידע לגבי המהירות והטווח שלהן. מעתה, והחל מהתקן החדש, ובדומה לחיבורי הבלוטות', השמות יהיו ממוספרים באופן כרונולוגי לפי הדורות שלהם.

כך למשל, תקן 802.11ax שהוכרז בינואר האחרון, ומציע מהירויות חיבור גבוהות יותר באופן משמעותי, חיבור מקביל של מכשירים רבים מבלי שיפריעו זה לזה, חיסכון משמעותי באנרגיה וחיי סוללה משופרים בעבור מכשירים ניידים – ייקרא מעתה Wi-Fi 6. מה שאומר שמוצרים שתומכים בחיבורים החדש, כמו למשל נתבים או מוצרי בית חכם, יסומנו מעתה על בכתובית Certified for Wi-Fi 6.

באופן רטרואקטיבי, גם התקנים הקודמים קיבלו כעת שמות חדשים: תקן 802.11ac ייקרא Wi-Fi 5, ותקן 802.11n ייקרא Wi-Fi 4. בנוסף מוצעת דרך פשוטה לסימון תקן ה-WiFi בו משתמש המכשיר על ידי הוספת המספר לחיווי קליטת הרשת. היא אמנם לא יכולה לחייב יצרניות להשתמש בשיטת הסימון החדשה, אבל מאמינה שהן יאמצו אותה כדי להקל על הצרכן.