אחרי שעוררה הרבה באזז עם המעגן הקטן ביותר לטלפונים ועם חצובה גמישה לטלפונים חכמים, חברת ZBAM של הישראלים גל קסל ובועז צוקר חוזרת עם אביזר גמיש נוסף לטלפונים – והפעם מדובר ברמקולים בשם GekkoWave.

כמו חבריהם הקודמים, גם הרמקולים הללו מציעים רגלית גמישה שאפשר להציב על שולחן או ללפף סביב כל דבר – החל מכידון אופניים ועד ענף עץ. אבל זה לא הכל: כל שני רמקולים כאלה ניתנים לזיווג כדי ליצור סאונד סטריאופוני.

ל-GekkoWave שני דגמים: GekkoWave Plus, עם רמקול בהספק 3 וואט שמציע עד 4 שעות נגינה, מגנט מאחור וטווח פעולה אלחוטי של 7 מטר; ו-GekkoWave Mini בהספק 2 וואט, עם עד 3 שעות נגינה וטווח פעולה אלחוטי של 5 מטר.

שני הדגמים כוללים מיקרופון לשימוש כדיבורית, נטענים תוך שעה אחת וברכישת צמד רמקולים מקבלים מטען מפוצל כדי להטעין את שניהם בו-זמנית.

https://www.youtube.com/watch?v=ELx58eir38E&feature=youtu.be

כמו מוצרי החברה הקודמים, גם GekkoWave ניתן להזמנה במסגרת פרויקט מימון המונים באתר Kickstarter. הוא החל רק אתמול וכבר הספיק לגייס יותר מ-4,000 דולר – קרוב לשליש מהסכום המבוקש שעומד על 15,000 דולר, כאשר נותרו לגיוס עוד כמעט חודשיים.

מי שיתמוך בפרויקט ביממה הקרובה יוכל להזמין את הרמקולים במחיר של 30 דולר (כ-110 שקלים) לרמקול מיני בודד; 40 דולר (כ-147 שקלים) לרמקול בגרסת הפלוס; 49 דולר (כ-180 שקל) לשני רמקולי מיני; ו-69 דולר (כ-254 שקלים) לשני רמקולי פלוס. כיסויים צבעוניים מוסיפים 10 דולר למחיר של זוג רמקולים מכל דגם, והחל ממחר אחרי הצהריים שעון ישראל כל המחירים יעלו ב-10 דולר. המשלוח לישראל עולה עוד 4 דולר (כ-15 שקלים) וצפי ההגעה הוא בחודש אפריל הקרוב.

קרא עוד:  שאומי השיקה רמקול אלחוטי קטן, מעוצב וחסין למים

כזכור, מאחורי ZBAM כבר שני פרויקטים מוצלחים מאוד: ב-2013 הם הציגו את Stikko – זוג פקקי שאיבה זעירים להדבקת הטלפון לכל משטח, שגייס 52,000 דולר, וב-2015 הציגו את GekkoPod – חצובה גמישה להצבת הטלפון הסלולרי בכל מקום לצילום יציב, שגייסה כמעט 100,000 דולר.