ברס אלקטרוניקה, נציגת סוני אריקסון בישראל השיקה את שלושת מכשירי ה-Unlimited Entertainment הכוללים את ה-Yari שהושק בפלאפון ובקרוב באורנג', ה-Satio שהושק באורנג' ובפלאפון וה-Aino שיגיע לפלאפון. המכשירים שהושקו מהווים את מכשירי הדגל של החברה בארץ ובעולם ומייצגים את קו המולטימדיה החדשני.

מכשיר ה-Satio נמצא כיום בחוד החנית של החברה. זהו מכשיר מגע בגודל 3.5 אינץ' ו-16.7 מיליון צבעים, מערכת הפעלה סימביאן, GPS ו-WiFi. ה-Aino הוא מכשיר מולטימדיה המשלב מקלדת נומרית בסליידר עם מסך מגע בתפריטי המולטימדיה. הוא מאפשר סנכרון אוטומטי של כל הסרטים, התמונות, המוזיקה והמשחקים מהמחשב וה-PS3 ישירות לנייד, באמצעות תחנת עגינה ייחודית ו- Wi-Fi, מצלמת 8.1 מגה פיקסל ו-GPS מובנה. ה-Yari הוא סליידר בסיסי אך כולל חיישני תנועה המאפשרים לשחק משחקי תנועה שונים ממש כמו ב-Wii ומגיע עם מקלט GPS ומצלמה 5MP.

מיקי ברקן, מנכ"ל ברס אלקטרה: "נמשיך להתמקד בקהל הצעירים חובב המוזיקה, הצילום והאפליקציות, ולצידם נציע מכשירי מגע מתקדמים המתאימים גם לסגמנט הבוגר והעסקי, להם נציע חוויית שימוש נוחה בממשק חדש ומשופר המתאים לצרכיהם. לא נשכח גם את המובילות הירוקה שהתחלנו בה במהלך 2009 עם מכשיר ה-Naite שהושק בהצלחה רבה, המהווה עבורנו את יריית הפתיחה להשקת מוצרים נוספים בעלי התו הירוק "Green Heart", ציין ברקן וסיכם כי "בזכות החדשנות, השילוב בין בידור לתקשורת, הנוחות והאיכות, אני מאמין כי שנת 2010 תהיה שנה מעניינת במהלכה נמשיך להיאבק על ליבו של הצרכן הישראלי בכל הסגמנטים השונים".

קרא עוד:  מצלמה משולשת לשוק הביניים: נוקיה הכריזה על Nokia 7.2 ו-Nokia 6.2

מכשיר נוסף שנצפה באירוע הוא ה-Xperia X10, מכשיר האנדרואיד הראשון של סוני אריקסון שצפוי לדברי ברקן, להגיע גם לישראל. המכשיר עובר בימים אלו תהליכי גיור ולאחר שיושק בעולם אנו צפויים לקבלו גם אנו. את סקירת השטח הראשונה של המכשיר אנו נפרסם בהמשך יחד עם ה-Satio.

סייעה בהכנת הכתבה: שימי פולק

עדכון: סוני אריקסון Satio בסקירת שטח, כולל וידאו

עדכון 2: Media Streamer – שיתוף המדיה מגיעה לסוני אריקסון Aino

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.