באירוע ההשקה של סוני אריקסון הציגו את מכשיר המדיה Aino שהושק יחד עם תוכנת יעודית. תוכנת ה-Remote Play היא תוכנת media streamer המרכזת במקום אחד את כל התמונות, וידאו, משחקים ושאר תכני המדיה שלכם ומאפשרת לבצע סינכרון בין המכשיר שלכם למחשב ולגשת אליהם בקלות בסלולרי. עוד מאפשרת התוכנה להתחבר אליה באמצעות המכשיר הסלולרי לכל תכני המדיה  בעזרת חיבור Wi-Fi או בחיבור DATA, כך שבמידה ואתם נמצאים בקרבת נקודת גישה בכל מקום בעולם, תוכלו לגשת אל הקבצים האישיים שלכם ולצפות בהם.

אפשרות נוספת בתוכנת היא להתחבר למכשירים נוספים מבית סוני אריקסון ולגשת לכל הקבצים השונים הנמצאים על המכשיר. אין לכם מה לדאוג, הגישה איננה חופשית ויש צורך בחיבור המכשיר השני גם אל קונסולות השיתוף שלכם, מה שיאפשר לכם ולו לגשת אל שלל הקבצים, החל מהתמונות ועד למסמכי הטקסט שעל המכשירים השונים המחוברים למדיה הביתית. אחת הדוגמאות הטובות לשימוש בתוכנת היא בין שני אנשים אשר ניתנה בידי נציג סוני אריקסון היא "כאשר אתם יושבים בחדר עם אדם שלישי ואתם רוצים לדבר ביניכם על ידי תמונות ומסמכים ללא כל תשלום על הודעות טקסט ומולטימדיה, דרך ה- media streamer ניתן לבצע זאת בפשטות. בנוסף, במידה וצילמתם תמונה כלשהי ואתם מעוניינים להציגה על המסך, תוכלו להתחבר אל התוכנה ולהציג בתוך שניות את התמונה שצילמתם אצלכם בטלוויזיה.

קרא עוד:  וואווי חשפה את סדרת Nova 6 עם מצלמת הסלפי הטובה בעולם

את כל המסמכים, התכנים וערוצי הטלוויזיה תקבלו בממשק מרשים מאוד הדומה לזה של ה-PSP מבית סוני כמובן. כיום, פיצ'ר זה קיים במכשיר ה-Aino בלבד ואפשרות השיתוף ב-media streamer פתוחה בפני משתמשי סוני אריקסון כשמשתמשים בעלי מכשירים אחרים לא יוכלו להשתמש בה. ה-Aino אשר מציג טכנולוגיה חדישה זו, הוא אחד ממכשירי הדגל של סוני אריקסון אשר מציג פונקציות רבות המתבססות על קישורית ה- Wifi הנפוצה מאוד בקרבנו. מדובר במכשיר בתצורת סליידר, בעל מסך מגע capacitive חלקי אשר פועל בממשק המדיה בלבד. המסך בתצורת TFT, בגודל של 3 אינץ' וברזולוציה 432X240 וכולל  מצלמת 8.1MP עם פוקוס אוטומטי או ידני לפי בחירה ונורת LED, קישוריות Wi-Fi ,Bluetooth, ו-HSDPA 7.2 Mbps, זיכרון פנימי בנפח 55MB עם אפשרות הרחבה עד ל-16GB באמצעות כרטיס microSD כשבערכה כלולים כבר 8GB וסוללה בנפח של 1000mAh המספקת 4 שעות דיבור ו- 190 שעות המתנה. כאשר ה- Aino סגור מדובר במכשיר קטן מימדים אולם, ברגע שופתחים אותו אנו נתקלים במכשיר ארוך יחסית וצר. מידותיו עומדות על 104X50X15.5 מ"מ (במצב סגור) ומשקלו עומד על 134 גרם. אתם מוזמנים לצפות בשני הסרטונים אשר מציגים את תוכנות ה- media streamer בפעולה באירוע ההשקה של סוני אריקסון.