בסופו של דבר, סמסונג (Samsung) כן תהיה היצרנית הראשונה שתציג מכשיר טלפון בתצוגת Infinity O – המסך המלא הנמתח מקצה לקצה עם חור קטן למצלמה מתחת למסך בצד שמאל למעלה. זמן קצר אחרי שוואווי (Huawei) הודיעה רשמית שהיא תציג את Nova 4, באותה תצורת מסך, ב-17 בדצמבר, הגיבה סמסונג בחשבון ה-Wiebo שלה עם הודעה רשמית שסיפרה על הכרזת Galaxy A8s ב-10 בדצמבר, שבוע לפני.

אם זה נראה כאילו היא חיכתה לוואווי בפינה, ייתכן מאוד שכן. ההערכות הראשונות דיברו על כך שסמסונג מתכוונת להציג את Galaxy A8s לקראת סוף השנה ממש ואפילו בתחילת 2019, אבל כפי ששיערנו, ההודעה של וואווי על כך שהיא גם כן מוכנה עם טלפון בתצורת מסך כזו גרמה לסמסונג להגביר מהירות.

ובכל זאת יהיה הבדל משמעותי בין שני הטלפונים הללו: בעוד Nova 4 נראה על פניו כטלפון בתצורה גבוהה, Galaxy A8s, כהגדרתו, הוא מכשיר שוק ביניים. הוא יצויד ב-Snapdragon 710 לעומת ה-Kirin 980 של מתחרהו.

מעבר לכך, כפי שכבר נודע, המסך יהיה בגודל 6.39 אינץ' ברזולוציית +FHD, ומאחור יהיו שלוש מצלמות, בדומה ל-Galaxy A7, עם חיישנים של 24+5+10 מגה-פיקסל. המצלמה בחור תהיה עם חיישן 24 מגה-פיקסל. מבחינת זיכרון יצויד הטלפון בזיכרון עבודה בנפח 6 גיגה-בייט ו-128 גיגה-בייט אחסון. הסוללה אמורה להיות בקיבולת של 3,400 מילי-אמפר/שעה והוא יריץ אנדרואיד 9 ישירות מהקופסה.

קרא עוד:  סמסונג הציגה את Galaxy A2 Core לשוק הכניסה

עוד נקודה שצריך לציין: הכרזה אינה השקה, כך שיהיה מעניין לראות מי מבין שתי מובילות השוק יציעו ראשונה בפועל את המכשירים שלהן למכירה.