לפני כמה ימים וואווי (Huawei), בטיזר ששחררה, רמזה שבחודש הבא היא תציג באופן רשמי את המכשיר הראשון שלה עם מסך נקי חלוטין, ללא מגרעת, ועם חור מקדימה למצלמה שתשולב מתחת למסך. עכשיו יש כבר גם תמונה. האתר הגרמני WinFuture.de הביא תמונות של Nova 4, המותג בו משתמשת וואווי בדרך כלל באופן בלעדי לשוק הסיני הצעיר, שהוצג באופן רשמי על הבמה במהלך הופעה.

ממה שאפשר לראות המיקום של חור המצלמה נמצא ממש קרוב לפינה השמאלית של המסך, וניתן להבחין שהוא לא מפריע לתצוגה של פס ההתראות, וכי שם חברת הטלקום מופיע מייד אחריו – כשכלאורה תחילת התצוגה נמצאת ממש קצת מעבר למצלמה.

ההצגה הזו, החצי רשמית, מוכיחה שאכן וואווי כנראה תקדים את סמסונג (Samsung) עם מכשיר בשוק שמציע את התצוגה בעיצוב שזכה כבר לכינוי, בזכותה של סמסונג, Infinity O. כפי שכבר דיווחנו ב-TGspot, המכשיר הראשון של סמסונג שיוכרז באופן רשמי עם מסך כזה יהיה ה-Galaxy A8s, ככל הנראה בתחילת 2019 – אלא אם החברה יחליטו עכשיו לזרז עניינים בגלל Nova 4.

דרך אגב, מעבר לכך אין פרטים כרגע על המכשיר החדש.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.