סמסונג (Samsung) כבר הודיעה שהיא מתכוונת לשנות את דרכה ולשלב חלק מהתכונות החדשות דווקא במכשירי הביניים שלה, עוד לפני שהיא תביא אותן למכשירי הדגל, וכנראה שזה יהיה נכון גם במקרה של עיצוב התצוגה המכונה Infinity-O. זה אמור להיות משולב קודם כל ב-Galaxy A8s, וממש בקרוב. בכך הוא יהיה למכשיר הראשון של החברה בו היא מאמצת את התצורה הזו.

עם זאת, כפי שדווח כאן כבר ב-TGspot, בעוד סמסונג חושבת ומדברת, ייתכן מאוד שוואווי (Huawei) תקדים אותה עם מכשיר המציע מסך דומה – וכזכור מדובר למעשה במסך נקי כמעט לחלוטין, עם חור קטן בצד השמאלי שמתחתיו נמצאת המצלמה, ועם שוליים צרים במיוחד.

המידע, המבוסס גם על תמונות קונפסט, מציע שמי שתייצא את המסך תהיה BOE הסיני שבמקרה או לא מייצרת עבור וואווי את רוב הפאנלים עבור הטלפונים החכמים שלה.

המסך של Galaxy A8s יהיה מבוסס על פאנל LCD מעוגל פינות שגודלו 6.39 אינץ' ביחס היבט 19.5:9, והמצלמה הקדמית שתציץ מהחור תהיה באבחנה של 24 מגה-פיקסל. מאחור יהיה הטלפון מצויד בשלוש מצלמות, בדומה ל-Galaxy A7, עם חיישנים של 24+5+10 מגה-פיקסל. המכשיר יגיע עם זיכרון עבודה בנפח 6 גיגה-בייט ו-128 גיגה-בייט אחסון מובנה שניתנים להרחבה, והוא יפעל באמצעות Snapdragon 710 תוצרת קוואלקום (Qualcomm) שמכוון לשוק הביניים הגבוה.

סוללתו של Galaxy A8s אמורה להיות בקיבולת של 3,400 מילי-אמפר/שעה, והיא נטענת דרך שקע Type-C. עוד נאמר כי המכשיר יייצור משילוב של מתכת ומזכוכית, וכי הוא יריץ אנדרואיד 9 ישירות מהקופסה. הוא אמור להגיע לשוק עוד לפני סוף השנה, או בתחילת 2019, ובכל מקרה אמור להקדים את מכשירי הדגל הבאים של החברה בסדרת ה-Galaxy S10.