האירוע של סמסונג (Samsung) שבו חשפה את זוג המכשירים החדשים התרחש לפני תערוכת IFA 2015, אולם לרוב היא נוהגת להכריז על החדש של סדרת ה-Note שם. אז מה נותר ל-IFA? מתברר כי זהו השעון החכם הראשון שלה עם המסך העגול.

Samsung Gear S2 round smartwachבאירוע שנערך אמש היא הפתיעה והציגה סרטון טיזר לשעון החכם החדש שלה, Gear S2 שמו והוא יוכרז בתערוכת IFA שתתקיים בתחילת חודש הבא בברלין. מלבד העובדה שהוא עגול, שזה כבר ידענו לפי הדלפות רבות בעבר, סמסונג הציגה במעט את ממשק המשתמש וניתן להבחין במגירת האפליקציות הסיבובית, כלומר שהאייקונים מסודרים סביב המסך במעגל, מה שמחזק את הדיווחים על כך כי השעון יכלול מסגרת עם חיישן מגע סביבו או מסגרת מסתובבת.

אבל מי שציפה שהוא יפעל על מערכת ה-Android Wear יתאכזב, שכן לפי הוידאו מדובר כפי הנראה במערכת ה-Tizen OS, אותה אחת הפועלת על שאר שעוני סמסונג השונים (מלבד Gear Live). עוד ניתן היה לראות את כי אפשר להחליף עיצובי השעון, לקבוע שעון עצר, ושעון עולמי ובכל הנוגע לאפליקציות יש כמובן תמיכה בהודעות, ביצוע שיחות, פקודות קוליות וחיבור לאפליקציית הספורט של סמסונג.

את כל הפרטים נקבל בפתיחת התערוכה בברלין בחודש הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.