רשת Sprint האמריקאית משיקה מכשירי דור רביעי בקצב מסחרר, כשרק בשנה האחרונה מאז שהוקמה הרשת השיקה החברה 24 (!) מכשירים שונים, יותר מסך המכשירים שהושקו בישראל באותה התקופה.

בין המכשירים ניתן למצוא את HTC Evo שהיה גם לראשון ברשת, Kyocera Echo עם המסך הכפול ו-Nexus S 4G המותאם לרשת זו. המכשיר ה-25 שעתה מגיע הוא ה-Conquer 4G, סמארטפון אנדרואיד מבית סמסונג שיימכר במחיר זול במיוחד.

מדובר במכשיר מגע 3.5 אינצ’ (320×480) הרץ על מעבד 1GHz, בעל מצלמה 3.2 מגה פיקסל מאחור, 1.3 מגה פיקסל בקדמתו ופועל על מערכת האנדרואיד 2.3. המכשיר גם מאפשר לאלה שעדיין לא בטוחים האם לעבור לרשת הדור הרביעי (WiMAX) גם להשתמש במקביל ברשת הדור השלישי (CDMA) של Sprint.

אמנם הוא לא מפרט חזק במיוחד כפי שרצינו לראות וגם רזולוציית המסך נמוכה, אך המחיר שהוא צפוי להימכר (100$ לחוזה שירות), לא אופייני למכשירי דור 4 שמושקים בעולם וטוב לראות את השינוי.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.