רשת Sprint בארה”ב הכריזה על גרסת 4G למכשיר ה-Nexus S של גוגל. המכשיר החדש תואם לגרסתו המקורית, אך מעט עבה יותר (לא להיבהל, מ”מ אחד) וכבד יותר (2 גרם) בשל התוספת רדיו לתמיכה ברשת CDMA ו-4G WiMAX של רשת Sprint.

בנוסף, הכריזו השתיים על שירות מורחב ל-Google Voice עבור מערכת האנדרואיד שבאמצעותו לקוחות החברה יוכלו לקבל מספר טלפון אחד אשר יצלצל בכל המכשירים של המשתמש (נייד, משרד, בית) וכל לקוח Sprint יוכל לבחור להיכן לקשר את השירות ואף לענות לשיחה דרך המחשב. לחלופין, משתמשי Google Voice אשר מנויים ל-Sprint יוכלו להחליף את מספר הטלפון הנייד שלהם עם מספר ה-Google Voice בזמן שיחה או שליחת הודעה דרך המכשיר הנייד.

מכשיר ה-Nexus S 4G יכלול את מערכת האנדרואיד 2.3 החדשה, וכן יכיל מסך בגודל 4 אינצ' Super AMOLED ברזולוציה 480X800 פיקסלים, מעבד ה-A8 Cortex בחוזק של 1GHz ו-512MB RAM / 1.6GB ROM ו-16GB זיכרון פנימי, מצלמת 5 מגה-פיקסל עם פלאש LED ביחד עם צילום וידאו HD 720p וכן תמיכה בניגון תוכן HD, קישוריות NFC, Bluetooth 2.1, A-GPS ו-Wi-Fi b/g/n. מחירו ברשת יעמוד על $199 אחרי $100 החזר בחוזה שירות. עוד על המכשיר תוכלו לקרוא ולצפות בסקירת השטח שעשינו.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.