סמסונג גלקסי S10e

כחודש וחצי ימים לאחר שחרור הבטא הראשונה של Android 10 למכשירי Galaxy S10 בחו"ל, הודיעה סמסונג (Samsung) על לוח הזמנים לעדכון מכשירי החברה לגרסה 10 של מערכת ההפעלה מבית גוגל (Google) כולל הממשק One UI 2.0.

המכשירים צפויים לקבל את העדכונים החל מינואר 2020 לדגמים החדשים ביותר של הטלפונים ועד סוף הקיץ או תחילת הסתיו לטלפונים ישנים וטאבלטים, לפי הסדר הבא:

החברה ציינה כי הרשימה אינה סופית מכיוון שייתכן שדגמים מסוימים יוסרו בהמשך אם יתברר ש-Android 10 לא עובדת עליהם מספיק טוב. בנוסף, ייתכן ושחלק מהדגמים שיעודכנו זה יקרה עבורם מעט מאוחר יותר מהצפוי אם הבדיקות תתארכנה.

לצד הלו"ז, חשפה החברה כמה פרטים חדשים על השינויים בממשק One UI 2.0 שלא נכללו בהכרזה על הבטא או בחידושים הכלולים ב-Android 10.

שינויים אלה כוללים, בין היתר, אפשרות להציג את סמל טביעת האצבע על המסך במצב Always On, כדי לדעת בדיוק היכן להניח אותה לפתיחה במכשירי המתאימים; אפשרות להגבלת ההספק של הטעינה האלחוטית ההפוכה; הוספה של 'סל מחזור' לאפליקציית הקבצים ולאפליקציית אנשי הקשר שישמור על פריטים מחוקים למשך 15 יום; ביצוע מספר פעולות בקבצים בו-זמנית; הוספת מדבקות לתאריכים בלוח השנה ללא אירועים; תזכורות המבוססות גם על זמן וגם על מקום כך שהן יופעלו רק אם המשתמש יהיה במקום מסוים בטווח זמן מסוים; תמיכה בתוספים בדפדפן של סמסונג כשבמקרה הזה יש צורך בהרשמה לחנות של החברה; ומחוות תפעול נוספות – החלקה מכפתור הבית הווירטואלי לכיוון מטה, או הקשה כפולה עליו, בנוסף לאפשרות ההחלקה האלכסונית מכל אחת מהפינות התחתונות, הקיימת בגרסאות הקודמות.