חברת פרטנר הודיעה היום על הטבה חדשה ללקוחותיה, חדשים וקיימים כאחד – מנוי לשירות הזרמת המוזיקה של חברת אפל, Apple Music, למשך חצי שנה ללא תשלום.

לאחר הרשמה להטבה ייהנו המשתמשים מגישה מלאה ל-Apple Music, ויוכלו להישאר מחוברים לכ-40 מיליון שירים באמצעות הרשת הסלולרית או באמצעות ה-WiFi, כמו גם להוריד שירים להאזנה גם ללא חיבור לרשת, וכל זאת מחוץ לחיוב חבילת הגלישה החודשית. כלומר, צריכת הנתונים הסלולריים עבור Apple Music לא תחושב בחשבון החודשי.

בסיום ששת החודשים, מנויי הסלולר של פרטנר/012 מובייל יוכלו להמשיך את המנוי בעלות חודשית של 19.90 שקלים , שישולמו באמצעות החשבונית החודשית, או לבטל את השירות. לקוחות שנרשמו ומימשו את ההטבה יעודכנו בהודעה ובחשבונית החודשית לקראת סיומה. השירות זמין גם למשתמשי iOS וגם למשתמשי Android (באמצעות אפליקציה ייעודית). לקוח שמעוניין לקבל את ההטבה יכול לשלוח את המילה Music בהודעת SMS למספר 999, ולקבל הוראות מפורטות כיצד להמשיך הלאה.

ראוי לציין כי חברת אפל עצמה מציעה שלושה חודשי ניסיון בחינם לכל משתמש חדש שמצטרף לשירות, ובסופם גובה גם היא מחיר של 19.90 שקלים בחודש. עם זאת, בפרטנר מדגישים כי ישנו כפל מבצעים והלקוח כן יוכל ליהנות משישה חודשי ניסיון בנוסף לשלושה חודשים דרך אפל.

זהו לא שיתוף הפעולה הראשון של חברת פרטנר עם שירות סטרימינג פופולרי: מוקדם יותר השנה השיקה החברה חבילת בסיס של שירותי הטלוויזיה פרטנר TV שכוללת מנוי לנטפליקס (Netflix) בחינם למשך חצי שנה, ולאחר מכן המשך תשלום רגיל עבור החבילות לפי מחיריה של נטפליקס. גם כאן, ההטבה היא למעשה חמישה חודשים ללא תשלום שכן נטפליקס מאפשרת חודש ניסיון בחינם עבור כל מנוי חדש.