לוגו פרטנר

פרטנר מודיעה היום (א') על שינוי בחבילת הבסיס שלה לשירות 'פרטנר TV' ומשלבת את נטפליקס (Netflix) כהטבה זמנית במחיר של 69 שקל למשך חצי שנה – אבל מפסיקה את הסבסוד למנוי.

בעת ההכרזה על השירות הציעה פרטנר את חבילת הבסיסית במחיר של 69 שקל, כאשר עבור נטפליקס באיכות HD המחיר היה 89 שקל – הוזלה של 20 שקלים. עם החבילה החדשה ולאחר חצי שנה, שירות נטפליקס יופסק אלא אם המנוי יבחר להוסיף זאת במחירי  השוק הרגילים, כלומר 29.90 לאיכות שידור רגילה או 39.90 לאיכות שידור HD.

השינוי בחבילה מתבצע חודשיים בלבד מאז השקת פרטנר TV, כאשר לדברי החברה הסיבה לכך היא בשל שינויים בשוק הטלוויזיה הישראלי שדרשו היערכות אחרת למצב. פרטנר מציינים כי התשלום לנטפליקס יתבצע בחשבונית אחת וכי ההטבה מיועדת ללקוחות חדשים וקיימים כאחד.

פרטנר מציעה גם חבילות טריפל והמחיר לחבילה הכוללת טלוויזיה, אינטרנט עד 100 מגה-בייט הוא 129 שקל. לחבילה עם 40 מגה בייט וקו ביתי הוא 129 שקל . בהמשך תציע פרטנר גם חבילה מרובעת הכוללת בנוסף מנוי סלולרי.

עוד בנושא: אתם שאלתם אנחנו ענינו: כל מה שרציתם לדעת על פרטנר TV

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.