בתחילת החודש הציגו אופו (Oppo) ושאומי (Xioami) זו אחר זו סרטונים עם שילוב של מצלמה מתחת למסך. ציוץ שהעלו אתמול אנשי אופו לדף הרשמי של החברה ב-Weibo מגלה שהחברה מוכנה להציג את הטכנולוגיה החדשה שלהם כבר בשבוע הבא.

החברה הודיעה שהיא תשתתף בתערוכת MWC 2019 בגרסה הסינית שלה. התערוכה תתקיים בין ה-26 ל-29 ביוני בשנחאי, ובאופו מתכוונים להציג לעיני הציבור את המצלמה מתחת למסך שלהם כבר ביום הראשון של התערוכה.

אופו מתכוונת להקדים את כולם שוב עם הצגת טכנולוגיה חדשה, במיוחד בהיבט של מצלמות הסלפי, אבל היא ושאומי הן בהחלט לא היחידות שמבינות שזה מה שאמור לקרות כבר בעתיד הקרוב, לפחות בטלפוני הדגל של היצרניות. מייזו (Meizu), ויוו (Vivo) וסמסונג (Samsung) כבר הכריזו שהן מפתחות טכנולוגיה מתאימה, והשאלה היחידה היא מי תגיע בפועל לשוק עם מצלמה כזו, ומה תהיה האיכות שלה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.