גוגל (Google) השיקה אמש רשמית את גרסת ה-Android 10 (אנדרואיד 10) למכשירי ה-Pixel. במקביל, החברה סייעה ליצרניות נוספות שהשיקו גרסאות בטא כמעט סופיות למכשיריהן.

כך הודיעה וואן פלוס (OnePlus) כי היא משחררת בטא ציבורית ראשונה לאנדרואיד 10 עבור מכשירי ה-OnePlus 7 ו-OnePlus 7 Pro החדשים שלה. זה מגיע אחרי מספר גרסאות בטא שהיו זמינות להורדה, אולם אלה יועדו בעיקר למפתחים. הפעם מדובר בגרסה הכי מעודכנת של אנדרואיד 10 עם שלל החידושים שבה לצד שינויים במעטפת ה-Oxygen OS, אולם ככל גרסת בטא גם זו לא חפה מבעיות.

גם שאומי (Xiaomi) בעניין עם מכשיר ה-Redmi K20 Pro שלה שהשוק בסין ובהודו. שם החברה תחל בקרוב על השקת תוכנית בטא ציבורית כבר בקרוב על בסיס ממשק MIUI 10 שכבר הושק לא מכבר. מלבד שאומי, גם וואווי צפויה להשיק בקרוב תוכנית בטא לאנדרואיד 10, שכן החברה כבר הכריזה על כך בחודש שעבר ולמרות החרם האמריקאי הדבר לא אמור לפגוע במכשירים הקיימים.

אגב, מי שזכה לקבל את אנדרואיד 10 יחד עם מכשירי ה-Pixel הוא Essential Phone, שבעליו יכולים לעדכן כבר עתה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.