היצרנית הסינית OnePlus עדיין לא עדכנה את מכשיריה ל-Android 6 ‘מרשמלו’, זאת למרות כי יש ברשותה “רק” שלושה מכשירים לתחזק. אחרי ההבטחה שלה כי כל השלושה יעודכנו לגרסת האנדרואיד האחרונה, אמש היא הודיעה כי היא מחפשת בודקי בטא (טסטרים) לבדיקת גרסאת הבטא הראשונה של אנדרואיד 6.0.

נכון לעכשיו, הבדיקות מתבצעות רק על OnePlus 2, מה שכנראה מרמז כי הוא המכשיר הראשון  שיעודכן וכי מי שמעוניין להיות חלק מצוות הבדיקה יידרש לבצע עדכון גרסה פעמיים בשבוע ונדרש שהמכשיר יהיה המחובר לרשת האינטרנט ברוב הזמן, זאת כדי שיוכל לשלוח משוב ודיווח על באגים ובעיות שנמצאו לצוות הפיתוח. עוד דבר שחשוב לציין כי הבדיקות מתבצעות כרגע על Hydrogen OS, גרסת מערכת ההפעלה לשוק הסיני ולא על Oxygen OS המיועדת לשוק הבינלאומי.

כזכור, OnePlus הקימה צוות פיתוח ייעודי ומפתחת בעצמה את מערכת ההפעלה על בסיס גרסת הקוד הפתוח של האנדרואיד (AOSP), זאת לאחר ניתוק יחסיה עם צוות Cyanogen שהיה אחראי על מערכת ההפעלה בדור הראשון, אולם לכל אורך הדרך נטען כי Cyangoen OS תמשיך ותתוחזק על ידי הצוות כמו גם העדכון לגרסת אנדרואיד 6.0. במקביל היא עובדת גם על עדכון Oxygen OS לשאר הדגמים, כך שצריך להמתין ולראות מתי אלו ישוחררו לציבור הרחב.