זמן קצר לאחר המשבר מול Cyanogen (סיאנוג’ן), צוות ה-OnePlus (וואן-פלוס) החלו בעבודה בפיתוח מערכת הפעלה עצמאית ונפרדת, ה-Oxygen OS וכעת, צוות הפיתוח נחשף.

היום חשפה החברה את הלוגו החדש וכן מידע על הצוות שיקדם את פיתוח המערכת ההפעלה, זו שצפויה להגיע על בסיס גרסת האנדרואיד 5.0 לוליפופ (Lollipop). מתברר, כי בין חברי הצוות מועסקים מפתחים שהיו עד לאחרונה עסוקים בפיתוח גרסת הרום הפופולרית Paranoid Android, המתחרים של CyanogenMod.

בין האנשים החדשים שהועסקו אפשר למנות את Aaron Gascoine, אחד ממייסדי הרום, Arz Bathia מעצבת ממשק (UX/UI) ועוד מפתחים שהגיעו איתם. לדברי החברה, כ-50 מהנדסים נוספים יועדו לפרויקט.oneplus_oxygenos_logo

בחברה עדיין לא חשפו מה הם השינויים והחידושים ברום החדש, אשר מבוסס על ממשק האנדרואיד הנקי (AOSP), כך שעוד הפתעות צפויות להגיע.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.