נוקיה (Nokia) עומדת להצטרף לגל החברות שמציעות טלפונים עם מסך נקי להוציא חור עבור המצלמה הקדמית, וגם מצלמה אחורית עם חיישן בגודל 48 מגה-פיקסל – וביחד באותו טלפון שייקרא בארצות דרום מזרח אסיה Nokia X71. ההכרזה אמורה להתרחש בבייג'ינג ב-2 באפריל.

התצורה בה מוצע המסך זכתה לכינוי O Infinity כדי לומר שהחריר במסך אחריו מסתתרת המצלמה נמצא בצד שמאל של התצוגה ולא בצד ימין כמו ב-Galaxy S10 של סמסונג (Samsung), בתצורה שהחברה קבעה לה את השם כ-Infinity O.

אבל כנראה שבכל זאת תשומת הלב במכשיר הזה תהיה בצד האחורי שלו, כי מעבר לכך שימצאו שם מצלמה עם חיישן 48 מגה-פיקסל של צייס (Zeiss), צריכות להיות לצידו שתי מצלמות נוספות שאחת מהן תציג זווית צילום רחבה של 120 מעלות.

רוב הפרטים על התצורה של המכשיר, מעבר למצלמות, עדיין לא ידועים מעבר לכך שכלל הנראה מדובר במסך בגודל 6.22 אינץ'.

X71 אמור להגיע, כמו ה-X7 לפניו, גם לשוק האירופאי ואפילו לישראל בשם Nokia 8.1 Plus. תמונה של כיסוי מתאים כבר דלפה לרשת באמצעות [email protected] ומציגה את הטלפון, אם כי לפי הדיווח הזה, המכשיר יגיע בגרסה זו עם שתי מצלמות בלבד.

בכל מקרה, לגבי ה-Nokia X71 עצמו לא נותר זמן רב לחכות כדי לראות מה התצורה הסופית.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.