שירות הזרמת הוידאו הפופולרי נטפליקס (Netflix) מעלה מחירים: החברה הודיעה על שינוי מיידי בתמחור של כלל החבילות בשיעור של 13 עד 18 אחוז, כך שהמחיר ההתחלתי עולה ל-8.99 דולר.

המחירים החדשים כבר חלים על מנויים חדשים המעוניינים להצטרף לשירות. כך מלבד העלאה בדולר של חבילת הבסיס, החבילה הסטנדרטית לעד 2 מסכים ואיכות שידור ב-HD תעלה 12.99 דולר במקום 10.99 דולר ואילו חבילת הפרימיום לעד 4 מסכים בו זמנית ואיכות שידור Ultra HD תעלה 15.99 דולר במקום 13.99 דולר.

המנויים הקיימים טרם ידרשו לשלם את המחירים המעודכנים וכי זה יקרה במהלך שלושת החודשים הקרובים. בישראל המחירים החדשים טרם נכנסו לתוקף, וכי נכון לכתיבת שורות אלה המחירים נותרו כפי שהיו עד כה, במחיר התחלתי של 29.90 שקלים בחודש.

מדובר בעליית מחירים השנייה בתוך שנתיים. בפעם הקודמת זה היה ב-2017, אז המחיר ההתחלתי היה 7.99 דולר ואילו החבילה היקרה ביותר עמדה על 11.99 דולר. במהלך 2018 נטפליקס אף בחנה חבילת "אולטרה" יקרה יותר, הכוללת קיצוץ מחבילות אחרות כמו התמיכה ב-HDR ומספר המסכים שניתן לצפות בהם בו זמנית.

מטפליקס ישראל נמסר בתגובה: "עליית המחיר בארה"ב לא משפיעה או נותנת אינדיקציה לגבי העלאת מחיר גלובלית או העלאת מחיר ספציפית בישראל".

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.