זה היה מהלך כמעט צפוי שהתרחש בארצות הברית בתחילת השנה, עבר דרך בריטניה, וכעת הגיע גם לישראל: נטפליקס (Netflix) העלתה מחירים באופן משמעותי. חבילת הבסיס התייקרה ב-10% ואילו חבילת הפרימיום ב-20%.

המחיר לחבילה הבסיסית, המציעה גישה לצופה אחד באיכות צפייה רגילה (SD), יהיה מעכשיו 32.90 שקלים לעומת 29.90 שקלים – עליה של 10%. החבילה הסטנדרטית, הכוללת גישה לעד שני צופים בו זמנית ותמיכה באיכות HD עלתה מ-39.90 ל-46.90 שקלים – עליה של 16%.

הייקור המשמעותי בנטפליקס הוא לחבילת הפרימיום, הכוללת גישה ל-4 צופים בו זמנית באיכות מרבית של Ultra HD. מחירה של חבילה זו עלה מ-49.90 ל-60.90 שקלים – עליה של 20%. מדובר בעליה החדה ביותר, והמחיר החדש משקף את המחיר המשולם בארצות הברית שעומד על 15.99 דולרים.

עבור מנויים חדשים המחירים יחולו באופן מיידי. שינויי המחיר עבור המנויים הקיימים של נטפליקס יחולו בשבועות הקרובים והם יקבלו הודעה במייל או באפליקציה.

"אנו משנים את המחירים שלנו מעת לעת כדי לשקף את ההשקעות המשמעותיות שעשינו בתוכניות טלוויזיה חדשות ובסרטים, כמו גם שיפורים במוצר שלנו", נמסר מנטפליקס בתגובה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.