לפני כמה ימים ספורים דיווחנו כי נטפליקס (Netflix) בוחנת את האפשרות להשיק מסלול מנויים חדש יקר יותר. ובכן, תמונה שהועלתה לקבוצת צופי נטפליקס בישראל בפייסבוק (Facebook) – עם קרוב ל-8,500 חברים – מוכיחה שהניסוי הזה, כפי שמוגדר בידי נטפליקס, כבר נחת בארץ. עם זאת, לא כל מי שינסה להצטרף או לשנות את את המסלול שלו יראה את המבנה ואת המחירים החדשים של המסלולים. הרוב ימשיכו לראות כהצעה את שלושת המסלולים הקיימים בתנאים הקיימים.

עם זאת, כאמור, הערוץ החדש'אולטרה' כבר מוצע בארץ לחלק מהמשתמשים תמורת 59.90 שקלים והוא בעצם מציע בדיוק את מה שמציע כיום המסלול 'פרמיום': צפייה בעד 4 מסכים בו זמנים באיכות Ultra HD אם היא זמינה. מחירו של המסלול 'פרמיום' נותר 49.90 שקלים אבל חלה הרעה מכיוון שניתן לצפות בשני מסכים בלבד בו זמנית במקום ארבעה כפי שהוצע עד עכשיו.

באותה מידה יש פגיעה גם במסלול החבילה 'סטנדרטית' שנותר בעלות של 39.90 שקלים, אבל כעת יהיה ניתן לצפות בו זמנית במסך אחד בלבד באיכות HD לכל היותר.

"זה ניסוי שהם עושים. הם בודקים ללא הרף דברים חדשים. הבדיקות שהם עושים משתנות לאורך הזמן.  במקרה הזה הם בודקים את השפעת שינויי המחיר על מנויי נטפליקס ומידת ההערכה שלהם על החברה ולא בטוח שבכלל מה שמוצע כעת בניסוי יוצע באמת אי פעם ללקוחות", מסר ל-TGspot מקור בתעשייה.

קרא עוד:  דיווח: +Apple TV יושק בקרוב ב-9.99 דולרים לחודש

בנוסף, לא ממש ברור מה יעלה בגורלם של המנויים הנוכחיים אם החבילה 'אולטרה' תהפוך לקבועה. הם הם יישארו עם מה שמציע להם המנוי הנוכחי או ייפגעו?

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.