גם מוטורולה מצטרפת לחגיגת ה-4G LTE ברשת AT&T הכולל את ה-HTC Inspire 4G ו- Samsung Infuse כאשר היא חושפת את מכשיר ה-4G הראשון שלה העונה לשם Atrix 4G ומציג מפרט מרשים.

ה-Artix מכיל מסך בגודל 4 אינץ' ברזולוציית qHD של 540X960 פיקסלים ומריץ בתוכו את מעבד הכפול-ליבה של nVIDIA, ה- Terga 2, כאשר הוא מכיל 2 ליבות של מעבדי 1Ghz. ה-Artix הוא גם המכשיר הראשון שמגיע עם 1GB RAM (מפלצתי ללא ספק) ביחד עם 16GB זכרון פנימי שניתנים להרחבה באמצעות microSD של עד 32GB. בצד המצלמה, לא ציפינו ליותר מידי ממוטורולה והיא מציידת את ה-Artix במצלמת 5 מגה-פיקסל בלבד עם פלאש LED יחיד, ועדיין לא ידוע על צילום הוידאו שלו. עוד חידוש מצד מוטורולה הוא הסוללה: לאחר שהתרגלנו במרבית המכשירים בעולם לסוללה של עד 1500mAh בלבד, כאן מוטורולה מפציצים וה-Artix יגיע עם סוללה בחוזק של 1930mAh שאמורה לספק לנו עד 9 שעות שיחה, כאשר גם המשקל מצליח להישמר כאן יפה והוא לא ישקול כמו סלע בשל כך, אלא רק 136 גרם בלבד.

בנוסף, ל-Atrix 4G יצטרף אביזר מעט ייחודי שיהפוך את המכשיר למחשב טאבלט עם מסך 11.6 אינצ' ומקלדת מלאה. בשימוש ב-Webtop, הסוללה תספק לכם 8 שעות סוללה. המכשיר יחל להגיע לרשת AT&T כבר בחודשים הקרובים ומחירו עדיין לא פורסם.

עדכון: הצצה ראשונה בוידאו: Motorola Atrix, כבר לא רק סלולרי