עומס ההכרזות ב-CES 2011 ממשיך, כשהפעם תורם של סמסונג להכריז על מכשיר החדש: הכירו את ה-Infuse 4G, מכשיר ה-4G LTE הראשון של Samsung, שיושק ברשת ה-AT&T האמריקאית בלבד, כחלק ממגמת ה-4G ההולכת וגדלה באמריקה ומצטרף ל-HTC Inspire 4G.

אך נעזוב את העובדה שמדובר במכשיר מדור 4 ונתעסק במפרט המכובד שהוא מביא עימו. ל-Infuse יש מסך ענק בגודל 4.5 אינץ' מסוג Super AMOLED+, הדור החדש של המסכים שלדברי סמסונג, אמור לשפר את הניגודיות וגם את הראות החיצונית של המסך, עוד יותר ממה שהכרנו ב-Super AMOLED על ה-Galaxy S. הוא מצויד במעבד ליבה יחיד מסוג Hummingbird החדש במהירות של 1.2GHz כאשר עדיין לא ידוע על כמות ה-RAM או הזיכרון הפנימי, אך סביר להניח כי סמסונג תחשוף זאת בהמשך. כמו כן הוא מצויד במערכת באנדרואיד 2.2 (קצת מאכזב בהתחשב בעובדה ש-2.3 כבר נמצאת כאן חודש שלם). הוא מכיל מצלמת 8 מגה-פיקסל עם צילום וידאו (1080p: כן או לא?) וגם מצלמה קדמית לשיחות וידאו של 1.3 מגה-פיקסל.

כרגע, זהו המפרט הרשמי היחיד שאנחנו יודעים עליו ואנחנו מצפים בקוצר לרוח לשמוע את המפרט המלא ולדעת אם השמועות על זה שהוא יהיה המכשיר הדק ביותר בעולם (בזכות ה-Super AMOLED+) נכונות או לא. פרטים נוספים בהמשך.