יורוקום, נציגת מוטורולה מובייל בישראל הכריזה על השקתו של Moto X Style, המכשיר שהוצג בשנה שעברה ומצטרף ל-Moto G (דור שני) ו-Moto X Play שהושקו בארץ אשתקד ו-Moto X Force שהושק בתחילת החודש.

המכשיר כזכור מצויד במסך 5.7 אינץ' ברזולוציית QHD ועם מסגרת דקיקה, הוא רץ על שבב ה-Snapdragon 808 משושה הליבות בדומה לקיים ב-LG G4 ויכלול 3 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה. מבחינת מערך הצילום, ה־Style מגיע עם מצלמה אחורית ברזולוציית 21 מגה-פיקסל ומפתח צמצם f/2.0, וצילום וידאו ב-4K, כאשר  מצלמת הסלפי מגיעה באיכות של 5 מגה-פיקסל לצד פלאש LED קדמי ותאפשר צילום רחב בהיקף של 87 מעלות.

Motorola-Moto-X-Style-4Moto X Play גם עמיד כנגד השפרצות מים ואבק בתקן IP52, מצויד בזוג רמקולים סטראופוניים, יוצע עם אחסון של 32 גיגה-בייט וניתן אם נרצה גם להרחיב בכרטיס זיכרון, כאשר בתוכו קיימת סוללת 3000mAh עם תמיכה ב-TurboCharger,המאפשרת טעינה של כ-34% מהסוללה בכ-15 דקות בלבד.

נראה כי גם הפעם תמחור מכשירי מוטורולה בישראל גבוהים מהמצופה. כך מחירו המומלץ של ה-X Style בישראל עומד על 3,200 שקל, זאת במיוחד בהתחשב כי מחירו באירופה נמוך בהרבה ולשם השוואה, הוא נמכר בבריטניה ב- 1,460 שקל לפני מיסים מקומיים. מלבד זאת, מדובר בדגם של שנה שעברה, כך שבהשוואה לדור החדש של המכשירים הנמכרים כאן כמו ה-Galaxy S7 ובקרוב גם ה-LG G5 – הוא היה צריך להימכר בהרבה פחות.