יורוקום, נציגת מוטורולה מובייל בישראל הכריזה על השקתו של Moto X Style, המכשיר שהוצג בשנה שעברה ומצטרף ל-Moto G (דור שני) ו-Moto X Play שהושקו בארץ אשתקד ו-Moto X Force שהושק בתחילת החודש.

המכשיר כזכור מצויד במסך 5.7 אינץ' ברזולוציית QHD ועם מסגרת דקיקה, הוא רץ על שבב ה-Snapdragon 808 משושה הליבות בדומה לקיים ב-LG G4 ויכלול 3 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה. מבחינת מערך הצילום, ה־Style מגיע עם מצלמה אחורית ברזולוציית 21 מגה-פיקסל ומפתח צמצם f/2.0, וצילום וידאו ב-4K, כאשר  מצלמת הסלפי מגיעה באיכות של 5 מגה-פיקסל לצד פלאש LED קדמי ותאפשר צילום רחב בהיקף של 87 מעלות.

Motorola-Moto-X-Style-4Moto X Play גם עמיד כנגד השפרצות מים ואבק בתקן IP52, מצויד בזוג רמקולים סטראופוניים, יוצע עם אחסון של 32 גיגה-בייט וניתן אם נרצה גם להרחיב בכרטיס זיכרון, כאשר בתוכו קיימת סוללת 3000mAh עם תמיכה ב-TurboCharger,המאפשרת טעינה של כ-34% מהסוללה בכ-15 דקות בלבד.

נראה כי גם הפעם תמחור מכשירי מוטורולה בישראל גבוהים מהמצופה. כך מחירו המומלץ של ה-X Style בישראל עומד על 3,200 שקל, זאת במיוחד בהתחשב כי מחירו באירופה נמוך בהרבה ולשם השוואה, הוא נמכר בבריטניה ב- 1,460 שקל לפני מיסים מקומיים. מלבד זאת, מדובר בדגם של שנה שעברה, כך שבהשוואה לדור החדש של המכשירים הנמכרים כאן כמו ה-Galaxy S7 ובקרוב גם ה-LG G5 – הוא היה צריך להימכר בהרבה פחות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.