מלבד ה-Moto G לשנת 2015, חשפה מוטורולה (Motorola) את מכשיר הדגל החדש שלה, ויש יותר מאחד: החברה תשיק שני דגמים חדשים ל-Moto X, כאשר הראשון דגם ה־Style בעל מפרט חזק ומתקדם ואילו השני דגם ה־Play הוא הפשוט יותר מבין השניים.

דגם ה-Style מצויד במסך 5.7 אינץ' ברזולוציית QHD ובעל ניצול של 76% בשטח פני המסך בחזית המכשיר. הוא ירוץ על שבב ה-Snapdragon 808 בדומה לקיים ב-LG G4 ויכלול 3 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה. מבחינת מערך הצילום, ה־Style מגיע עם מצלמה אחורית ברזולוציית 21 מגה-פיקסל ומפתח צמצם f/2.0, וצילום וידאו ב-4K. מצלמת הסלפי מגיעה באיכות של 5 מגה-פיקסל לצד פלאש LED קדמי ותאפשר צילום רחב בהיקף של 87 מעלות.

Motorola-Moto-X-Style-4המכשיר יוצע בשלושה גדלי זיכרון פנימי – 163264 ג'יגה-בייט, לפי הזמנת המשתמש וניתן אם נרצה גם להרחיב בכרטיס זיכרון, כאשר בגבו ממוקמת סוללת 3000mAh. מוטורולה ציינה כי ה־Style יאפשר זמן טעינה מהיר במיוחד בזכות כבל ה־TurboCharger, של כ-34% מסוללה בכ-15 דקות בלבד – יותר מהר מ-Galaxy S6. בנוסף לאלו, הוא גם עמיד כנגד השפרצות מים ואבק בתקן IP52.

למפרט המלא באתר Spex.co.il

דגם ה־Play עליו הכריזה גם כן החברה מציג מפרט צנוע יותר. המכשיר מגיע עם מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית Full HD, ערכת השבבים Snapdragon 615 ו-2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ובניגוד ל-Style, האחסון הפנימי יוצע בדגמי 16 או 32 ג'יגה-בייט בלבד וכן ניתן להרחיב באמצעות כרטיס microSD עד 128 ג'יגה-בייט נוספים.

קרא עוד:  סמסונג חתמה הסכם הפצה עם סאני ל-5 שנים נוספות

מוטורולה החליטה להשאיר את אותה המצלמה ועל כן גם דגם ה־Play יגיע עם מצלמה אחורית ברזולוציית 21 מגה-פיקסל אך צילום הוידאו יהיה מוגבל ל-1080p, זאת בשל מגבלת העיבוד של שבב ה-Snadpragon 615 אשר לא מאפשר צילום ב-UHD. בחלקו הקדמי, המצלמה גם כן נשארה 5 מגה-פיקסל ובנוסף הוא יגיע עם סוללת 3,630mAh, אשר לדברי החברה תספק 48 שעות שימוש רצופות, וגם כאן נמצא כבל TurboCharger להטענה מהירה.

למפרט המלא באתר Spex.co.il

http://www.youtube.com/watch?v=0b98BFCqOvQ

ה־Moto X Style יהיה זמין בחודש ספטמבר תחת דגם Moto X Pure רק ברחבי ארה"ב ולאחר מכן גם מחוץ לה בדגם ה-Style כאשר מחירו יעמוד על 399 דולר. דגם ה־Play יהיה זמין בחודש אוגוסט בכ-60 מדינות ברחבי העולם ומחירו יעמוד על כ-299 דולר.