יורוקום משיקה בישראל את אחד ממכשירי מוטורולה (Motorola) האחרונים שנותרו: Moto X Force הוא המכשיר העמיד ביותר שהציגה החברה הבנוי מגוף עמיד ומסך “בלתי ניתן לשבירה”,  שלדברי החברה גם נפילה מגובה רב על אספלט – הוא לא יישבר.

מכיוון שהוא הוכרז לפני כמעט חצי שנה (!), הוא משתמש בשבב דור קודם – Snapdragon 810 הידוע לשמצה, אבל מפצה בזיכרון עבודה (RAM) של 3 גיגה-בייט, אחסון פנימי של 32 גיגה-בייט ומסך 5.4 אינץ’ ברזולוציית Quad HD או 1440 על 2560 פיקסלים.  יש לו גם סוללה בעלת נפח גדול למדי, 3,760 מיליאמפר/שעה שתספק עד 30 שעות שימוש ויש גם תמיכה בהטענה אלחוטית והטענה מהירה Quick Charge 2.

הכי יקר בעולם

יורוקום מוכרת את ה-X Force במחיר של 4,490 שקל ומצרפת בערכה גם כרטיס זיכרון 128GB של SanDisk עם 4 שנות אחריות על המסך, אבל עדיין מדובר במכשיר יקר יותר מכל מכשיר אחר הנמכר בישראל (פרט ל-BlackBerry Priv) וכפי הנראה אף יקר יותר מ-Galaxy S7 edge שיושק בשבוע הבא, מכשיר חזק ונחשק יותר לכל הדעות.

לשם השוואה, מחירו הרשמי בארה”ב (תחת הדגם Turbo 2) הוא 626 דולר (כ-2,400 שקל), או באתר המכירות Clove הוא נמכר ב-390 פאונד (כ-2,250 שקל כולל משלוח לישראל לפני מיסים). אז כיצד ייתכן כי ההפרש כה גדול בין המחיר הרשמי של מוטורולה בארה"ב למחיר הנקבע בישראל?

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.