לאחר שנאלצה להפסיק את הפצתו של עדכון אוקטובר למערכת ההפעלה Windows 10 ושחררה אותו מחדש לבטא לאחר תיקון מספר ימים אחר כך, נאלצת מיקרוסופט (Microsoft) להתמודד עם דיווחים אודות תקלות אחרות המופיעות לאחר התקנת העדכון. חלקן אולי פוגעות בחווית השימוש ונוחות המשתמש, אבל אחרות עשויות להשבית לחלוטין את המחשב.

התקלה החמורה ביותר שפורסמה עד כה היא הופעתו של ״מסך המוות הכחול״ (BSOD), הודעת שגיאה התוקעת את המחשב וגורמת לאיבוד מידע. זה קורה במחשבים מסוימים מתוצרת חברת HP, שבהם מותקן באופן אוטומטי התקן מערכת שגוי בעת עדכון מערכת ההפעלה. מיקרוסופט כבר הסירה את מנהל ההתקן התקול משרתיה, כך שכמות המשתמשים הסובלים מהתקלה אמורה להצטמצם. 

תקלה נוספת עליה מדווחים משתמשים היא שינוי רמת בהירות המסך להגדרה נמוכה מאוד, בין 0 ל-25%, בכל פעם שמפעילים מחדש את המחשב. גם אם קובעים באופן ידני רמת בהירות גבוהה יותר, מערכת ההפעלה מתעקשת להתערב ללא כל סיבה. עוד תופעה מרגיזה היא כיבוי הצליל והשתקת הרמקולים המתרחשת לאחר התקנת עדכון שגוי במחשבים המגיעים ערכת שבבים של אינטל (Intel). גם במקרה זה דאגה מיקרוסופט להסיר את העדכון הגורם לתקלות, אך טרם הציעה פתרון שפתר את הבעיה עבור כל הלקוחות שהעדכון השגוי כבר הותקן במחשביהם באופן אוטומטי ואלו מוסיפים להתלונן בפורומים הרשמיים של החברה.