הסניף הישראלי של הרום MIUI שיחרר את הגרסה העברית הראשונה למערכת האנדרואיד 4.0 ICS למכשיר ה-Galaxy S II. הרום המגיע עם כל התוספות של הרום הסיני המקורי, ונחשב לצבעוני והעשיר ביותר שיש מבין הרומים הקיימים ומספק כעת אלטרנטיבה נוספת לישראלים המעוניינים לעדכן את מכשיר הגלקסי שברשותם לגרסת ה-ICS האחרונה, זאת במיוחד לאור העיכוב הרב בשחרור גרסה בעברית של המפיצה המקומית.

למי שאינו מכיר, הרום של MIUI הוא אחד הפופולריים וקיים לעשרות רבות של מכשירים. הוא מגיע עמוס תוספות, וניתן לבצע בו התאמות רבות ומגוונות. בשל העובדה כי הוא מפותח עצמאית ואינו מבוסס על הממשק המקורי של סמסונג, הוא אינו דומה לאף ממשק אחר. הרום מגיע עם מספר של אפליקציות שונות ועיצובים מוכנים שניתן להתאימם כרצוננו וכן אפשרויות רבות במערכת ההפעלה. את הרום ניתן להוריד באתר הישראלי הנמצא כרגע בגרסת בטא עם ממשק עברי מלא. עוד על הרום תוכלו לקרוא בסקירה המלאה שערכנו לו על גבי מכשיר ה-Mi-One.

וידאו: ממשק MIUI על GS2 (צילומי מסך בהמשך)

PilotX חוזר לעבודה
אחרי שקובי, מפתח הרום הישראלי PilotX השהה את פעילותו בשל התביעה של סאני, חזר בשבוע שעבר לפעילות מלאה וזאת לאחר הצטרפותו של firefds, מפתח רום נוסף המסייע לתרגום ולוקליזציה של הרום למכשירי הגלקסי. כעת שוחררו גרסת ICS למכשיר ה-Galaxy S II וגרסת אנדרואיד 2.3.5 ל-Galaxy S ממשיכה בפיתוח. עוד פרטים והורדות תוכלו למצוא באתר של הרום.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.