לצד הכרזתו המשוערת של מכשיר הדגל הבא שלה, נראה כי ל-LG בהחלט יש ארסנל מכשירים מרשים גם בלעדיו, אשר כולל לא אחד, אם כי ארבעה מכשירים חדשים לשוק הביניים אותם השיקה היום.

ארבעת המכשירים החדשים, הקרויים בשמות מעט מוזרים יש לומר: Magna, Spirit, Joy ו-Leon, הם כפי נראה תשובתה של החברה הקוראנית לשכנתה הדרומית, סמסונג, ששולטת ביד רמה בשוק. כיאה לכך, ארבעתם אינם מצוידים במפרט מרשים במיוחד אך סביר בהחלט לאור השוק אליו הם פונים. כמו כן, שלושה מתוך המכשירים המדוברים תומכים ברשת ה-LTE

המכשיר הבולט מבין הארבעה הוא ה-Magna שמגיע עם מסך בגודל 5 אינץ' ורזולוציה של 720p. הוא גם בעל המפרט הגבוה ביותר ומציע שבב הכולל מרובע ליבות שרצות בתדר של 1.2 ג'יגה-הרץ וזיכרון עבודה של 1 ג'יגה-בייט. לאחסון האפליקציות ופריטי מדיה, מצוייד המכשיר בקיבולת זיכרון של 8 ג'יגה-בייט. בנוסף, למכשיר מצלמה אחורית וקדמית ברזולוציות של 8 ו-5 מגה-פיקסל בהתאמה. כמו כן הוא תומך ברשת ה-LTE ומציע סוללה בקיבולת של 2450 מילי-אמפר/שעה.

לצידו, נמצא ה-Spirit המציע מפרט זהה לקודמו, אך עם מסך מעט יותר קטן בגודל של 4.7. בנוסף השינויים הם מצלמות המכשיר המציעות 5 ו-2 מגה-פיקסל בהתאמה וסוללה מעט יותר קטנה שנאמדת ב-2150 מילי-אמפר/שעה. גם המכשיר המדובר מציע תמיכה ברשת ה-LTE.

המכשיר השלישי בסדרה, ה-Leon, מגיע למעשה במספר דגמים: האחד, תומך ברשת ה-LTE, מציע מסך בגודל 4.5 אינץ' באיכות FWVGA ומפרט בינוני למדי הכולל 1 ג'יגה-בייט זכרון עבודה, 8 ג'יגה-בייט זכרון אחסון פנימי ומצלמה אחורית בלבד ללא מצלמת סלפי קדמית ברזולוציה של 5 מגה-פיקסל. את הדגם השני, שאינו תומך ברשת ה-LTE, ניתן להשיג בשתי תצורות: זיכרון עבודה בנפח של 1 ג'יגה-בייט או 768 מגה-בייט, זכרון אחסון פנימי בנפח 8 או 4 ג'יגה-בייט ומצלמה אחורית בלבד ברזולוציית 8 או 5 מגה-פיקסל. קיבולת הסוללה של שני המכשירים זהה ומציעה נפח של 1900 מילי-אמפר/שעה.

המכשיר הנמוך מבין הארבעה, ה-Joy, מגיע עם מסך בגודל 4 אינץ' באיכות FWVGA, מעבד ליבה כפולה וזכרון עבודה של 512 מגה-בייט בתוספת 4 ג'יגה זכרון אחסון פנימי. באופן מפתיע, המכשיר בניגוד ל-Leon הוא כן מגיע עם שתי מצלמות ברזולוציות של 5 מגה-פיקסל מאחורה ואיכות VGA מקדימה. בדומה לחברו, הוא מציע נפח סוללה זהה של 1900 מילי-אמפר/שעה.

כל המכשירים הוכרזו בכנס המובייל האחרון בברצלונה ויושקו במהלך השבועות הקרובים בעולם ואנו ממתינים למידע בנוגע להגעתם לישראל

  • תגים
  • LG
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.