מרגישים את MWC 2015 חזק באוויר, וכמו תמיד יש חברות שמקדימות את שבוע התערוכה בהכרזות שלהן, או בחלקן. הפעם זו תורה של LG שהכריזה על לא פחות מארבעה מכשירי שוק ביניים חדשים בבת אחת אותם תציג לראשונה בכנס.

הראשון והקטן ביותר הוא ה-Joy שמגיע עם מסך 4 אינץ' ברזולוציית WVGA ועם צפיפות של 233 פיקסלים לאינץ'. גרסת ה-3G שלו מצוידת במעבד כפול ליבה במהירות 1.2 ג'יגה-הרץ, ואילו הגרסה שתומכת ב-LTE 4G מגיעה עם מעבד מרובע ליבות במהירות 1.2 ג'יגה-רץ. המצלמה האחורית מציעה חיישן 5 מגה-פיקסלים והקדמית היא באיכות VGA בלבד. בתלות בשוק יגיע המכשיר עם 512 מגה-בייט או 1 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-4 או 8 ג'יגה-בייט זיכור אחסון פנימי. כמו כן חלק מהמכשירים יגיעו עם קיט-קט וחלק עם לוליפופ. הסוללה ניתנת להסרה והיא בנפח של 1,900mAh.

ה-Leon מצויד במסך 4.5 אינץ' ברזולוציית FWVGA ועם צפיפות של 220 פיקסלים לאינץ'. גרסת ה-3G שלו מצוידת במעבד מרובע ליבות במהירות 1.2 ג'יגה-הרץ ואילו גרסת ה-LTE 4G במעבד מרובע ליבות במהירות 1.3 ג'יגה-הרץ. גם כאן יהיו הבדלים בהתאם לשווקים עם מצלמה אחורית של 5 או 8 מגה-פיקסלים ומצלמה קדמית VGA. הוא יגיע עם 1 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-8 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון ועם אותה סוללה כמו ה-Leon.

ההבדל בין ה-Spirit ל-Leon זה גודל המסך והסוללה: 4.7 אינץ' ברזולוציית HD ו-2,100mAh בהתאמה. ה-Manga כבר מציע מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציית HD עם צפיפות של 294 פיקסלים לאינץ', מצלמה אחורית של 8 מגה פיקסלים וקדמית של 5 מגה-פיקסלים. הסוללה היא בנפח של 2,540mAh.

קרא עוד:  צפו: Galaxy Note 10 בהצצה ראשונה

המכשירים גם מציעים כמה מהתכונות המתקדמות שכוללת LG בטלפונים בקצה העליון שלה, כולל שימוש במחווה כדי לבצע צילום סלפי וכולל Glance View שמאפשר במסך כבוי לבצע גלילה מהקצה העליון כדי לראות מה השעה והאם יש התראות.

LG לא סיפקה את המחירים עבור המכשירים החדשים, אבל היא מתכוונת להתחיל למכור אותם כבר אחרי התערוכה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.