אחרי שבועות של ציפייה מאז ההכרזה על ה-Galaxy S6 של סמסונג (Samsung) וה-One M9 של HTC, ואחרי חודשים של שמועות וספקולציות, הגיע גם תורה של חברת LG לחשוף את מכשיר הדגל השנתי שלה. החברה שלחה הזמנות לאירוע שייערך ב-28 באפריל, כאשר בתמונה של ההזמנה ניתן לראות עור ותפרים, כנראה כדי לרמוז על שינוי עיצובי או על מכשיר אחר יוקרתי יותר, כשאולי הכוונה היא ל-G4 Note. בתמונה כתוב "ראה את הטוב. תרגיש את הטוב", אך ניתן לפרשה גם כ- "ראה את הגדול יותר. תרגיש את הגדול יותר".

ובינתיים, ההדלפות והשמועות על ה-G4 לא מפסיקות להגיע. כעת, נתונים חדשים על המכשיר המסקרן נחשפים דרך תכנת GFXBench, ומציגים מכשיר שהוא לא בהכרח ספינת דגל.

על פי הנתונים המודלפים, ל-G4 יהיה מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציה של 1440×2560 פיקסלים עם צפיפות של 534 פיקסלים לאינץ', מעבד Snapdragon 808, זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט וזיכרון אחסון פנימי של 32 ג'יגה-בייט, כשלא מצוין דבר על הרחבה באמצעות כרטיס זיכרון. על פי הנתונים המכשיר יכלול מצלמת 16 מגה-פיקסל שתצלם וידאו באיכות 4K UHD ומצלמת סלפי באיכות של 8 מגה-פיקסלים.

באשר למעבד, ה-Snapdragon 808 הוא מעבד 64-ביט עם שש ליבות: ארבע ליבות ARM Cortex-A53 ושתי ליבות ARM Cortex-A57. השאלה המתבקשת היא: מדוע חברת LG לא עושה שימוש במעבד ה-Snapdragon 810 החזק יותר? ברחבי הרשת יש שתי תאוריות עיקריות: הראשונה טוענת שהחברה העדיפה לוותר על ה-Snapdragon 810 בשל בעיות ההתחממות מהן הוא סובל, והתאוריה השנייה, והדי הגיונית, אומרת שה-G4 לא יהיה המכשיר המוביל של LG השנה. למה הגיונית? עם כל השמועות על ה-LG G4 Note, אפשר לנחש די בהצלחה מי הולך להיות הכוכב השנתי של החברה.