למרות שהייתה אחת הראשונות להכריז רשמית כי היא מפתחת מכשירי טלפון בעלי מסך גמיש או מתקפל, רגע לפני המכשירים המתקפלים שיוצגו השנה ב-MWC 2019, מודיעה כעת LG כי תכניותיה בקטגוריה זו הוקפאו. ״לאחר בחינה של האפשרות להשיק מכשיר טלפון מתקפל לצד מכשיר התומך ברשתות דור חמישי, החלטנו שלא לייצר דגם כזה״ הודיע מנהל תחום המובייל והטלוויזיות ב-LG, בריאן קוון (Brian Kwon), במסיבת עיתונאים שנערכה השבוע בסאול. 

ב-LG מסבירים כי להערכת החברה לא קיימת דרישה מספקת בשוק לדגם מתקפל יקר המבוסס על פיתח ניסיוני, ולכן אין לה גם כל כוונה להכריז על אחד בתערוכת הסלולר של ברצלונה. זאת, בזמן שכמה ממתחרותיה, בהן סמסונג (Samsung) והיצרנית הסינית וואווי (Huawei), מייחסות דווקא חשיבות רבה לטכנולוגיה וצפויות להציג דגמים מסחריים ראשונים כבר החודש. במקום טלפון מתקפל, מעדיפה LG להתמקד בדגמים בעלי מסך שני אופציונאלי המתחבר למכשיר, ולפי הדיווחים לפחות אחד משני הדגמים אותם צפויה החברה לחשוף בתערוכת ברצלונה, ה-G8 וה-V50, יתמוך בתוסף שכזה.

במהלך מסיבת העיתונאים שבה הודיע על הקפאת פרויקט הטלפון המתקפל, ציין קוון כי LG ״מוכנה לגמרי״ להתחיל בייצורו של מכשיר טלפון מתקפל ברגע שיוכח כי קיימת דרישה עבורו. מדבריו ניתן להבין כי החברה לא כשלה בניסיונה לפתח מסך מתקפל, אך נמנעת מלייצרו בשל הסיכון הפיננסי הכרוך בכך. אם וכאשר יוכח כי זהו הכיוון אליו מתקדם שוק הטלפונים החכמים, LG לא תפגר מאחור.