המכשיר המתקפל אותו הציגה סמסונג (Samsung) במהלך כנס המפתחים שלה בשבוע שעבר יושק ממש בקרוב, אבל המחיר שלו לא יהיה גמיש כמוהו, כך לפי דיווח חדש של סוכנות הידיעות הדרום-קוריאנית Yonhap.

מקורות בתעשיית הטכנולוגיה במדינה אמרו לסוכנות כי סמסונג מתכננת להשיק את מכשירי הדגל החדשים שלה בשני סבבים בתחילת השנה הקרובה: בפברואר, במסגרת כנס הסלולר בברצלונה, את Galaxy S10 ו-S10 Plus, שיהיו המשך סדרת הדגל הוותיקה שלה, ובחודש לאחר מכן את המכשיר המתקפל, שלפי המקורות מכונה עתה Galaxy F, יחד עם דגם נוסף של Galaxy S10 עם קישוריות דור חמישי – למרות שהתקן לדור הזה כלל לא נקבע עדיין ועתיד להיקבע רק לאחר שהמכשירים החדשים של סמסונג עתידים לצאת לפי הדיווח הזה.

הסוכנות ציינה כי בכנס המפתחים אמר נשיא סמסונג אלקטרוניקס, דונג-ג'ין ("די.ג'יי") קו, שהחברה מתכננת לייצר ולמכור לפחות מיליון יחידות של המכשיר המתקפל, שיגיע עם מסך 4.6 אינץ' על הצד החיצוני ומסך 7.4 אינ.' מתקפל בצד הפנימי. עתה נראה שמיליון הרוכשים יצטרכו להיפרד מלא מעט כסף, שכן לפי הדיווח מחיר המכשיר יהיה כ-2 מיליון וון, שהם קרוב ל-6,500 שקל לפני מסים – מחיר גבוה יותר מה של iPhoe Xs Max עם אחסון בנפח 512 גיגה-בייט.