מסך כפול LG G8X

ב-LG אמנם השיקו זוג מכשירי דגל השנה, ה-V50 ו-G8S ThinQ שהגיע בחודש שעבר לישראל, אולם מתברר כי החברה מתכננת להציג דגמים חדשים ומעודכנים שיוכרזו בתערוכת IFA 2019 שתיערך בחודש הבא בברלין.

לפי ההדמיות שסיפק של OnLeaks הדגם ייקרא LG G8X ThinQ, והוא זכה לכמה שדרוגים הכרחיים כדי לעמוד בתחרות. אמנם הוא מציע עיצוב דומה ל-G8S, רק שהפעם LG צמצמה את השוליים והמגרעת קטנה הרבה יותר מקודמו – מה שמרמז כי החברה וויתרה על השימוש במחוות התנועה של ה-G8 הנוכחי. גם חיישן טביעות האצבע כבר אינו פיזי אלא מוטמע בתוך התצוגה ומערך הצילום שטוח ונמצא בקו אחד עם גב המכשיר.

עדכון: LG G8X הוכרז רשמית ויש לו מסך כפול

מבחינת החומרה, הערכות הן כי LG G8X ThinQ יכלול את שבב ה-Snapdragon 855 כפי שהיה בקודמו, או אולי אפילו ישלב את דגם הפלוס החדש והמהיר יותר. זיכרון העבודה יישאר 6 גיגה-בייט אולם תיתכן אפשרות ל-8 גיגה-בייט ונפח מורחב של אחסון פנימי. מערכת ההפעלה תישאר אנדרואיד 9.0.

בחברה כבר נרמז כי היא מתכננת להציג טלפון בעל שלושה מסכים. הדבר נחשף בסרטון שהעלתה לרשת בו נראה טלפון עם מסך נוסף כשהוא במצב פתוח ומסך שלישי מאחור כשהוא במצב סגור. הערכות הן כי מדובר LG V60 ThinQ, היורש של V50 ThinQ 5G שהוכרז בתערוכת MWC בפברואר. כזכור, V50 מציע נרתיק בעל מסך משני המאפשר ריבוי משימות בדרכים רבות, בין אם זה בהפעלת שתי אפליקציות שונות במקביל או אפליקציה אחת המותאמת לעבודה על שני מסכים.