ההכרזה הגדולה של LG בתערוכת האלקטרוניקה IFA 2019 היא על ה-LG G8X ThinQ, דגם משופר למכשיר הדגל שאותו השיקה מוקדם יותר השנה. הוא מעט רחב וגבוה יותר, כדי להכיל מסך OLED מעט גדול יותר (6.4 אינץ׳) הכולל סורק טביעות אצבע מובנה. השבב שבתוכו נותר Snapdragon 855, עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט לאחסון קבצים. מערך הצילום כולל חיישן סלפי של 32 מגה-פיקסל (המצלם תמונות 8 מגה-פיקסל כברירת מחדל), וצמד חיישנים מאחור: עדשת 12 מגה-פיקסל ראשית ועדשת 13 מגה-פיקסל בעלת זווית רחבה.

אולם רוב הרוכשים של LG G8X ThinQ, לפחות בארה״ב, יקבלו אותו בחבילה הכוללת כיסוי ייעודי ובו מסך נוסף, גרסה משופרת לתצורה שאותה הציגה LG בדגם ה-V50 ThinQ 5G מוקדם יותר השנה. הפעם מדובר במסך זהה לחלוטין בגודלו ומפרטו לזה של המכשיר עצמו (לרבות מגרעת – שלמעשה לא מכילה דבר ונמצאת שם רק לצורך הסימטריה). הציר אמור להיות חזק ועמיד יותר, ומאפשר לסובב את המסך השני ב-360 מעלות, כך ששני המסכים מקופלים זה לגב זה.

The LG G8X ThinQ is a minor refresh, an updated DualScreen joins it

המסך השני כולל גם תצוגה חיצונית בגודל 2.1 אינץ׳, המציגה שעון והתראות. בזמן שמשחקים, ניתן להציג על המסך השני מעין בקר שליטה ווירטואלי, ובעת כתיבת הודעות אפשר להשתמש במסך המתקפל כמקלדת מלאה. אולם מעבר לכך, תמיכתן של אפליקציות בעבודה עם המסך הכפול מוגבלת מאוד, ורובן אינן מסוגלות להיפרס על פני שני המסכים. LG מוכנה לסייע למפתחים להתאים את האפליקציות שלהם לתצוגה הכפולה, אולם קודם לכן יידרש ה-LG G8X ThinQ להראות מכירות מרשימות ונוכחות שוק משמעותית, בכדי להוכיח כי אכן קיים קהל משמעותי לקונספט המסך הכפול. תאריך היציאה הרשמי והמחיר טרם נחשפו.