סוף לשמועות: קים דוטקום, מי שעמד בעבר מאחורי שירות הזרמת הסרטים MegaUpload, משיק היום (ב') שירות חדש להזרמת מוזיקה דרך האינטרנט. בינתיים הושק השירות המכונה Baboom בגרסת דמו והאלבום היחיד שניתן למצוא בו שייך לקים עצמו. תחת הכותרת "זמנים טובים" כולל האלבום אוסף של 17 שירים אלקטרוניים.

בקרוב, עם התרחבותו, יכלול האתר רשימות השמעה מפורטות לצד ממשק משתמש מעוצב והמודרני, מידע על האומנים השונים, קטעי וידאו, גלריות תמונות ואלמנטים חברתיים רבים. גם רדיו און ליין נוכל למצוא בין הפונקציות הרבות ב-Baboom. בין אם האלבום יוצע בחינם, ובין אם תמורת תשלום, השירות יאפשר לאומנים להשמיע את תוצריהם באופן ישיר, ללא תיווך בינם לבין המשתמשים. בכך, יאפשר המודל העסקי רווח גבוה יותר לאומנים, זאת מבלי שחברות התקליטים תתעשרנה. נראה אין ברירה ופרסומות ממומנות תופענה לצורך כיסוי נוסף של הוצאות האחסון.

דוטקום הזכיר בעבר את תוכניותיו כלפי המיזם אותו כינה בעבר Megabox, זאת לצד פרויקטים רבים כמו שירות אימייל מוצפן, פרויקטים למען חיות מחמד ופלטפורמת פרסום. עם תחילת עיסוקו של קים במוזיקה, בהחלט נראה שמדובר באיש רב פעלים: "המוזיקה מיישמת את פילוסופיית החיים של קים לפיה יש להעניק השראה לאנשים שירגישו טוב, יש לחיות חיים מהנים וממלאים. קים יצר את המוזיקה שלו בהשראת הסגנונות טראנס ודאנס להם הוא הקשיב בעת הנהיגה באוטוסטרדות הגרמניות", נכתב בהודעה לעיתונות.

קים דוטקום מבוקש על ידי ארה"ב בגין חשד להפרת זכויות יוצרים כשעמד מאחורי שירות הזרמת הסרטים MegaUpload. גם חשדות לעבירות הלבנות כספים עומדות נגדו מטעם הממשל האמריקני. במאי 2013 הגישה תעשיית הסרטים האמריקנית בקשה מגוגל (Google) שתסיר מתוצאות החיפוש שלה שירות נוסף מאחוריו עומד דוטקום – שירות שיתוף הקבצים Mega.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.